Viktorinų nugalėtojų išvyka į Kauną

Baigiantis mokslo metams, Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje jau tampa tradicija organizuoti įvairių mokslų neakivaizdines dalykines viktorinas, apdovanoti nugalėtojus. Gamtos mokslų ir matematikos, socialinių mokslų ir kūno kultūros viktorinoje dalyvavo ne tik mūsų, bet ir Šilavoto pagrindinės mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai (mūsų partneriai projekte „Lyderių laikas 2“).

090
Viktorinų nugalėtojai, lydimi mokytojų Irenos Vincekienės ir Raimondos Sorakienės, išvyko į ekskursiją po Kauną.
Atvykome prie Aleksoto funikulieriaus, vieno iš seniausių veikiančių keltuvų Europoje, pastatyto šveicarų 1935 metais. Šio funikulieriaus kelio ilgis yra 132,9 metro. Sulipę į vagonėlį su autentiškais suoliukais, pakilome į Aleksoto kalną. Čia yra įrengta apžvalgos aikštelė.
Pasigėrėję Kauno senamiesčio panorama, patraukėme į Botanikos sodą, įkurtą Aukštojoje Fredoje, buvusiame Juozapo Godlevskio dvare. Prezidentas Aleksandras Stulginskis padėjo kertinį akmenį būsimai oranžerijai. Šiuo metu tai – VDU Kauno botanikos sodas – savito grožio didelis parkas su įdomia tvenkinių sistema. Parkas užima apie 70 ha plotą. Turtingos augalų ekspozicijos ir kolekcijos, egzotinių augalų pilna oranžerija, kur dabar vykdomas edukacinis, rekreacinis projektas ,,Magiškas džiunglių pasaulis“. Sužavėjo visus gyvoji gamta. Nusifotografavome prie žydinčio sumedėjusio bijūno.
Važiuodami namo, kalbėjome, kas labiausiai patiko: Livetai – žydinčių rododendrų įvairovė, Ramintai, Deivydui, Erikai, Povilui, Miglei – kad galėjo paglostyti žaliąją iguaną, Dominykui – bananmedis, Karolinai – didžiulės palmės, Aurelijai – gyvatės, Giletai, Matui, Simui, Adui – funikulierius, Aistei – Kauno vaizdai, matomi iš viršaus, Pijų sužavėjo augalų gausa (net 7000).
Atsisveikindami mokiniai dėkojo mokytojoms, o mes visi kartu –vairuotojui Vincui už saugią kelionę, mokyklos direktorei Ilonai Balčiukynienei – už dovanotą ekskursiją.
Irena Vincekienė,
Raimonda Sorakienė
Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytojos

Rubrikoje Kultūros kryžkelė. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *