Netrūko įspūdingų akimirkų

Per antrąjį Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių savaitgalį buvo sužaistos septynerios rungtynės.

1-1312080302

„KKSC-98“ – „Savivaldybė“. Savaitgalio krepšinio kovas atidarė jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai (gim. 1998 m.), kurių varžovais tą dieną tapo ne vienerius metus kartu žaidžiantys „Savivaldybės“ komandos krepšininkai. Po pirmojo kėlinio jaunieji krepšininkai „Savivaldybės“ žaidėjams atitolti neleido (16:23), tačiau labiau patyrę ir fiziškai stipresni varžovai geriau kontroliavo žaidimą. Per likusius kėlinius „Savivaldybės“ žaidėjų persvara vis augo ir galiausiai po G. Andreikėno pelnyto šimtojo taško rungtynės baigėsi triuškinančia jų pergale (66:100). Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė G. Andreikėnas – 30, T. Kavaliauskas – 26 ir T. Simanavičius – 24. „KKSC-98“ komandoje pasižymėjo R. Stadalius – 22, K. Chadanauskas ir G. Buinickas pelnė po 9 taškus.

„KK Garliava“ – Birštono „Žvėrys – Ernas“. Praėjusią savaitę vieneriose rungtynėse pratęsimą žaidę svečiai iš Garliavos ir susitikime su Birštono komanda vargo neturėjo. Per pirmas 10 minučių „Žvėrių-Erno“ žaidėjai pelnė vos 6 taškus ir prieš kibią garliaviškių gynybą atrodė bejėgiai. Nors birštoniečiai vėliau kiek išsijudino, bet beveik visų rungtynių metu „vadžias“ savo rankose laikę „KK Garliavos“ žaidėjai varžovams priartėti neleido ir rungtynes baigė, turėdami 30 -ties taškų persvarą (84:54). Rezultatyviausi žaidėjai „KK Garliava“ ekipoje: M. Juodis – 18, T. Vitkevičius – 17 ir V. Bereišis – 14 taškų; „Žvėrys – Ernas“ komandoje: A. Širvinskas – 16, D. Ališauskas – 13 ir A. Marchockis – 12 taškų.

„Balbieriškis“ – „Išlaužas“. Šeštadienio varžybų kulminacija tapo krepšinio „trileris“ tarp „Balbieriškio“ ir „Išlaužo“ komandų. Rungtynių pabaigoje, kai dėl penkių pražangų aikštę paliko du „Išlaužo“ žaidėjai, jų varžovai balbieriškiečiai įgijo kiekybinį pranašumą. Atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, tačiau pasinaudoti proga ir sėkmingai baigti susitikimą „Balbieriškis“ nesugebėjo – laukė pratęsimas (75:75). Pirmojo pratęsimo metu komandoms nugalėtojo išaiškinti taip pat nepavyko – 86:86. Antrajame pratęsime prasidėjo pats įdomumas: dėl pražangų limito aikštę palikus vienam ir traumą patyrus kitam žaidėjui, „Išlaužo“ komandos garbę ginti liko vos du žaidėjai. Visgi iki tol susikrautas pranašumas, išsekusių balbieriškiečių netaiklūs metimai iš po krepšio ir neįtikėtinas dviejų likusių žaidėjų atkaklumas lėmė išvargtą, bet pelnytą „Išlaužo“ pergalę – 100:102! Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo A. Tilindė – 41 taškas, A. Tulas pridėjo 29, o A. Aladaitis – 16 taškų. Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausiai žaidė M. Mulajevas – 40, A. Mitrulevičius – 21 ir A. Kurapka – 14 taškų.

„KKSC-94“ – „KKSC-93“. Pirmieji į principinę kovą tarp dviejų buvusių Kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių kartų stojo „KKSC-93“ ir „KKSC-94“ krepšininkai. Sėkmingiau rungtynes pradėjo jaunesnės kartos KKSC auklėtiniai ir po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų pranašumą (37:33). Visgi persvaros išlaikyti nepavyko ir po itin gerai sužaisto trečiojo kėlinio (14:29) „KKSC-93“ žaidėjai įgytą persvarą išlaikė iki pat pabaigos – 66:85. Antrąją pergalę pirmenybėse šventusių „KKSC-93“ krepšininkų gretose rezultatyviausiai žaidė R. Marcinkevičius – 23, R. Gerbutavičius – 20 ir M. Jančiauskas – 19 taškų. „KKSC-94“ gretose A. Marchockis pelnė 19, o E. Šerpenskas pridėjo – 12 taškų.

„Paprūdžiai“ – „Stakliškės“. Antrosiose rungtynėse su „Paprūdžių“ komanda Prienų rajono seniūnijų čempionato favoritais laikomi „Stakliškių“ krepšininkai be didelio vargo šventė pergalę 30 -ties taškų skirtumu – 69:99. Rezultatyviausi krepšininkai „Stakliškių“ komandoje: R. Brūzgaitis – 21, M. Nenartavičius – 20, M. Petrauskas – 17 taškų; „Paprūdžių“ komandoje: K. Aldakauskas – 21 ir Ž. Mikušauskas – 15 taškų.

„Jieznas“ – „Naujoji Ūta“. Kitose rajono seniūnijų rungtynėse „Naujosios Ūtos“ komanda, pasistiprinusi vienu geriausių RKL lygos snaiperių – M. Gečioniu, be vargo susitvarkė su „Jiezno“ komanda – 49:78. Tiesa, nors rungtynės ir neatrodė labai įtemptos, bet aistros aikštelėje virė! Teisėjams abiejų komandų krepšininkus teko raminti techninėmis pražangomis. Rezultatyviausi krepšininkai „Naujosios Ūtos“ komandoje: M. Gečionis – 30, K. Aliukevičius – 15, L. Kurtinaitis – 11 taškų; „Jiezno“ komandoje: E. Petkevičius – 14 ir A. Balsys – 8 taškai.

„GSTM“ – „Policija“. Paskutinėse dienos rungtynėse tarp „Policijos“ ir „Gvido Sabeckio teniso mokyklos“ komandų dėmesio centre atsidūrė neįtikėtinai krepšį atakavęs, 11 tritaškių įmetęs ir iš viso 59 taškus pelnęs M. Gužys. Jau per pirmąjį kėlinį surinkęs 16 taškų, jaunasis snaiperis savo komandą išvedė į priekį 10:30. Tačiau „GSTM“ žaidėjai ir patys ne ką prasčiau tritaškius mėtė, todėl per antrą ir trečią kėlinius sugebėjo atsitiesti ir sušvelninti atsilikimą iki minimalaus – 67:68. Tačiau dar vieną seriją metimų į varžovų krepšį paleidęs ir iš viso 19 taškų per ketvirtą kėlinį pelnęs M. Gužys „Policijos“ pergalę įtvirtino rezultatu 85:96. Rezultatyviausi krepšininkai „Policijos“ komandoje: M. Gužys – 59 ir T. Stupuris – 23 taškai; „GSTM“ daugiausia taškų pelnė: B. Bartkus – 28, A. Čibiras – 18 ir V. Vitkauskas – 13 taškų.