Prienų ,,Labas GAS“ pradėjo naująjį Betsafe-LKL sezoną

Šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, Prienų sporto centre atidarytas 30-asis ,,Betsafe-LKL“ sezonas. Rungtynėse po pratęsimo Prienų ,,Labas GAS“ nusileido Virginijaus Šeškaus vadovaujamai Jonavos ,,CBet“ komandai.
Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmąją rungtynių pusę pradėjo sunkiai (14:19, 15:14), tačiau po didžiosios pertraukos komanda išsiveržė į priekį ir trečiąjį kėlinį šeimininkai užbaigė rezultatu 51:45. Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda pradėjo dažniau klysti, metimai skriejo pro šalį bei trūko užtikrintumo puolime. Tačiau likus vos kelioms rungtynių sekundėms ir Jonavos komandai turint trijų taškų pranašumą (64:67), Prienų ,,Labas GAS“ gynėjas Brandon‘as Brown‘as pataikė iš trijų taškų zonos. Jo dėka buvo iškovotas rungtynių pratęsimas.
,,Man tai buvo tiesiog metimas. Pamačiau, jog liko nebedaug laiko, tai tiesiog paleidau kamuolį krepšinio lanko link. Tai nėra pirmas tokio tipo metimas mano gyvenime, tad nejaučiau jokio spaudimo.“, – savo įspūdžiais dalinosi ,,Labas GAS“ gynėjas Brandon‘as Brown‘as.
Nepaisant pakilių nuotaikų išplėšus pratęsimą, Prienų ,,Labas GAS“ komandai teko pripažinti pralaimėjimą Jonavos ,,CBet“ rezultatu 74:80. ,,Pratęsime jau pritrūko kažkiek jėgų ir atrodėm silpniau.“, – teigė ,,Labas GAS“ vyr. treneris Tomas Gaidamavičius. Pasak jo, pagrindinė komandos silpnybė – nesugebėjimas žaisti iki galo.
Prienų ,,Labas GAS“ kapitonas Karolis Giedraitis pirmosiose naujojo sezono rungtynėse praleido bene daugiausia laiko aikštelėje ir pelnė 15 taškų, K. Giedraitis teigia, jog tobulėti dar tikrai yra kur. ,,Na, nauja komanda, nauji iššūkiai. Smagu po vasaros vėl pradėti žaisti, vėl pajusti atmosferą. Esam jauna komanda, tai reikia laiko vienas kitą pažinti, reikia gerinti visus dalykus. Bet rungtynės po rungtynių ir tai turėtų ateiti“, – pasakojo K. Giedraitis.
Komandos senbuvis Rokas Gadiliauskas teigia jaučiantis žaidimo tobulėjimą. ,,Įspūdžiai po pirmųjų rungtynių visai neblogi. Aišku, dar reikia daug ką gerinti, bet tikrai atrodome žymiai geriau nei draugiškose varžybose. Tiesiog kiekvieną dieną geriname savo komandinį žaidimą, tad manau, viskas tikrai buvo neblogai. Labai malonu sugrįžti, labai džiaugiuosi, kad atėjo daug žiūrovų, lauksime jų ir kitose rungtynėse“, – teigė R. Gadiliauskas.
Artimiausiose rungtynėse Prienų ,,Labas GAS“ susitiks su Kauno ,,Žalgiriu“ rugsėjo 29 d. Prienų sporto centre.