Džiugesio pilna diena

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka kartu su partneriais įgyvendina kultūrinės įtraukties projektą „Atgaiva sielai“. Lietuvos kultūros tarybos ir Prienų rajono savivaldybės finansavimas užtikrino veiklų tęstinumą. 2024 m. kultūros pažinimo ir sklaidos renginiai, kaniterapijos ir meno terapijos užsiėmimai vyks vienuolikoje Birštono, Prienų, Kaišiadorių, Kauno ir Trakų rajonų globos ir sveikatos priežiūros įstaigų.
Projektas startavo gegužės 27 d. VšĮ Jiezno PSPC, Prienų globos namuose, VšĮ Veiverių PSPC ir Kauno rajono VšĮ „Rokų socialinės gerovės centras“ koncertavo gitaros pedagogė, autorinių dainų, giesmių kūrėja ir atlikėja Vilija Radvilė. Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių pacientus ir globos namų gyventojus ji džiugino nuostabia muzika ir prasmingais tekstais, kurie, anot autorės, susidėlioja tyloje ir vienumoje ne tik tada, kai liūdna ir sunku, bet ir tada, kai ramu, gera ir linksma. Melodingos, lyriškos ir jausmingos dainos ir guodė, ir ramino, padėjo surasti save, suprasti kitus, ragino gyventi taikoje ir ramybėje, mokė nebijoti klysti, ieškoti, mylėti, neprarasti vilties, tikėti ateitimi ir pasitikėti šalia esančiais žmonėmis.
Klausytojus pakerėjo kukli, santūri, nuoširdi atlikėja, jos švelnus balso tembras, įtaigūs žodžiai. Jie džiaugėsi susitikimu. Ne vienam norėjosi dar ir dar kartą išgirsti jos atliekamas dainas ir pamatyti jos žavią šypseną, kuri ilgam išliks atmintyje.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *