Rajoninė pradinukų šokių šventė „Suk, suk ratelį“ – 2024 Jiezne

2024 gegužės 22 dieną Jiezno miesto aikštėje vyko tradicinė Prienų rajono pradinių klasių mokinių šokių šventė „Suk, suk ratelį“ – 2024. Jos tikslas – puoselėti rajone šokio tradicijas, aktyvinti šokių būrelių koncertinę veiklą, skatinti jų vadovų entuziazmą ir pastangas kelti meninį lygį, pasidalyti patirtimi.
Mokyklose vyksta šokių pamokos, būreliai, kuriuose vaikai mokosi šokti. Vaikams labai patinka šokiai, rateliai ir dainos, šventės ir koncertai. Tai patvirtino ir Jiezno gimnazijoje vykusi šokių šventė. Joje susibūrė 163 šokėjų iš dešimties kolektyvų, sušoko 15 šokių: „Malūnėlį“, „Ciceliukę“, „Granskverą“, „Žemaitikę“ ir „Žemaituką“, „Kiškelį“, „Pliauškutį“ „Viedarą“ ir kt.
Į šią šventę atvyko trys šokių kolektyvai iš „Ąžuolo“ progimnazijos (mokytojos Rima Lyberienė, Dovilė Šatienė ir Alma Liutkienė). Išlaužo pagrindinės mokyklos antros ir trečios klasių šokėjai (mokytojos Vera Milkevičienė ir Jelena Knašienė). Stakliškių gimnazijos pradinių klasių tautinių šokių būrelis (vadovė Sonata Labutienė). Balbieriškio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių lietuvių liaudies šokių būrelis „Ringutis“ (vadovė Ramutė Švedienė). Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos šokėjai (vadovė Jadvyga Beikauskienė). Ir šeimininkai Jiezno gimnazijos pradinių klasių ir vyresniųjų klasių šokėjai (mokytoja Roma Kandrotienė).
Šventę vedė trečiokai Liepa Tamulynaitė ir Benas Bisikirskas.
Linksmai pasišokus Prienų švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Zujienė ir Prienų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Aldona Kaminskienė vadovams įteikė padėkos raštus, o kolektyvams – saldžius siurprizus. Jiezno gimnazijos direktorė Neringa Zujienė padėkojo visiems dalyviams už gražius pasirodymus, nuoširdų dalyvavimą šokių šventėje Jiezne.
Šventė nebūtų tokia smagi, jeigu nebūtume skaniai pasivaišinę. Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: Vilmai ir Arūnui Vaidogams, Indrai ir Vytui Grušelioniams bei Prienų švietimo centrui.
Ačiū tariame Jiezno miesto seniūnui Algiui Bartusevičiui, žmonių su negalia sąjungos nariams ir Laimutei Butkienei už pagalbą, aikštės papuošimą ir bendrystę.
Ši Prienų rajono pradinukų šokių šventė „Suk, suk ratelį“ – 2024 ne pirma ir tikrai ne paskutinė. Entuziastingų mokytojų dėka mūsų vaikams patinka viskas – ir dainos, ir šokiai, ir žaidimai. Reikia tik visa tai išradingai pateikti ir sudominti ugdytinius. Svarbiausia sudaryti sąlygas ne tik mokytis, bet ir pasirodyti scenoje. Kuo daugiau turėsime pasirodymų, tuo daugiau ateis vaikų į būrelius ir įsitrauks į prasmingą veiklą.
Mokytoja Roma Kandrotienė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *