Ką veikti Vilniuje: pasivažinėjimas kartingais

Net gyvenant didesniame Lietuvos mieste ar pačioje sostinėje, Vilniuje vieną dieną visus ištinka jausmas, kad gatvės, slapčiausios miesto vietos, meno galerijos, muziejai, kavinės, restoranai ir kitos lankytinos vietos jau skersai išilgai išmaišytos. Artėjant savaitgaliui, vis dažniau ištinka slogi nuotaika, kuri tuoj pat skatina galvoti ką veikti su šeima ar draugais laisvalaikiu arba krautis daiktus ir iš miesto bent savaitgaliui lėkti. Nebesugalvojate, ką veikti Vilniuje? Trūksta įspūdžių? Pasivažinėjimas kartingais – tikrai nustebins net visko mačiusius.

Kartingai yra viena iš tokių pramogų, kuria mėgaujasi tiek suaugusieji, tiek vaikai. Tai ne tik puiki galimybė praleisti laisvalaikį su šeimos nariais ar draugais, bet ir populiarus pasirinkimas įvairioms švenčių programoms. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kodėl kartingas tapo tokia populiaria pramoga Lietuvoje, kur galima pasivažinėti tiek lauke, tiek po stogu ir kur geriausiai tai padaryti.

Viskas, ką reikia žinoti apie pasivažinėjimus kartingais

Ypatingo pasiruošimo planuojant pramogas kartodrome nereikia, vien žinant kaip valdyti gokartą, pasivažinėjimas kartingais gali tapti nepakartojamu nuotykiu visai šeimai ar draugų būriui. Tačiau yra keletas esminių dalykų, kuriuos verta žinoti prieš pasivažinėjimą kartingų trasoje, ypač jei šią pramogą bandysite pirmą kartą.

Vykstant kartodromą specialiai ruoštis nereikia, tačiau verta atsižvelgti į keletą naudingų patarimų:

  • Pasivažinėjimo metu visuomet dėvėkite pošalmį, šalmą ir kitą saugos įrangą, nes net trumpa akimirka be apsaugos gali baigtis nelaime.

  • Dar prieš pradedant važiuoti, būtinai susipažinkite su trasos taisyklėmis, kurios užtikriną jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą trasoje.

  • Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas kartodromas kelia skirtingus amžiaus ir ūgio reikalavimus vaikams, todėl prieš planuodami šeimos ar draugų pasivažinėjimą kartingų trasoje, įsitikinkite, ar visi norintys galės važiuoti.

  • Dėvėkite patogią aprangą ir avalynę, kad pasivažinėjimas kartingu būtų kuo labiau malonus ir komfortiškas.

Daugiau rekomendacijų nėra – laikykitės taisyklių, saugokite save ir kitus bei pasiruoškite patirti tikrą lenktynių aistrą kartingų trasoje.

TOP kartingai ir kartodromai Vilniuje

Kartingus noriai renkasi visi, norintys smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį su šeimos nariais ar draugais ne namuose bet kokiu oru. Gerai tai, kad Vilniuje ir aplink jį, kartodromų – ne vienas, tad galėsite rinktis tą, kurio trasa – lauke ar viduje, gokartai Jums kelia didžiausią susižavėjimą.

Smalsu, kur Vilniuje galima pasivažinėti kartingais? Štai TOP kartingai Vilniuje:

  • KARTLANDAS – didžiausias vidaus kartodromų tinklas Lietuvoje, draugiškas vaikams, galima važiuoti dviviečiu kartingu, veikia žiemą. Kur rasti? Parodų g. 1, Vilnius;

  • PLYTINĖS KARTODROMAS – trasa po atviru dangumi veikia ir vasarą, ir žiemą, galima važiuoti sutemus, taip pat įrengta šviesoforų sistema; Kur rasti? Plytinės g. 27, Vilnius;

  • SPEEDWAY – didžiausią kartingų parką bei trasų įvairovę turintis kartodromas Lietuvoje; Kur rasti? įsikūręs tarp Vilniaus ir Kauno, prie Elektrėnų, Strošiūnų km. 7.

  • KARTLANDAS MAX – didžiausias vidaus patalpų elektrinių kartingų kartodromas Baltijos šalyse, turi konferencijų ir švenčių sales; Kur rasti? Savanorių pr. 178b, Vilnius.

Norisi, bent trumpam iš Vilniaus? Ne problema, nes pasivažinėti gokartais galima ne tik Vilniuje, bet visuose didžiuosiuose ir netgi mažesniuose Lietuvos miestuose. Jei pramoga patiks jau po pirmo karto, savaitgalį ar laisvą dieną aplankyti vis kitą kartodromą gali būti puiki atrakcija ir vaikams, ir suaugusiems.

Norisi dar daugiau adrenalino? Sudalyvaukite kartingų varžybose!

Retas, kuris mėgsta greitį ir lenktynių dvasią, gavęs pasiūlymą, atsisakys pasivažinėti gokartais. Kartingai Lietuvoje tampa ne tik smagaus laisvalaikio dalimi, bet ir puikiu būdu stiprinti komandos ar šeimos dvasią. Vis populiarėja kartingų ralio lenktynininkės, kurios gana dažnai tampa įmonės vakarėlio, bernvakario, mergvakario, gimtadienio ar kitos šventės akcentu.

Jei kartingų ralio lenktynių draugų būryje surengti nepavyksta, nenusiminkite, nes galite dalyvauti dar įspūdingesnėse, vykstančiose visos Lietuvos mastu. Kartingų ralį tradiciškai organizuoja kartodromai arba Lietuvos kartingų federacija, lenktynėse varžosi visi kartingų ir jais galimo išvystyti greičio aistruoliai. Nors internete reklama apie vykstančias kartingų varžybas skelbiama retai, į jas kaskart suguža per pustrečio ar net daugiau dalyvių, kurie visą dieną ar net kelias, varžosi kartodromo takeliuose, o kiti audringai palaikė saviškius.

Puikus planas savaitgaliui, tiesa? Norite sudalyvauti? Atidžiai stebėkite kartodromų arba Lietuvos kartingo federacijos internetiniame puslapyje skelbiamą informaciją ir ką gali žinoti, gal vieną dieną teks laimė tokiose varžybose dalyvauti už kartingo vairo.

Jei varžytis, skrieti su vėjeliu, milžinišku greičiu jums ne prie širdies, pradžiai kviečiame išbandyti individualų pasivažinėjimą kartingais Vilniuje. Vis dar svarstote, kur geriausia šią pramogą išbandyti? Skaitykite čia.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *