Vasaros šventė praūžė ir Veiveriuose

Pamažu įsibėgėjant seniūnijų vasaros švenčių maratonui, paskutinį liepos savaitgalį, kaip sakoma, šventė atėjo ir į veiveriškių kiemą.
Kaip ir kasmet, šventinis rytas Veiveriuose prasidėjo kūno ir proto mankšta, mat šeštadienio rytmetį Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos stadione ir Veiverių seniūnijoje vyko gatvės krepšinio 3×3 ir tritaškių mėtymo varžybos Veverių seniūnijos pereinamajai taurei laimėti bei suaugusiųjų šaškių ir šachmatų turnyras.
Kiek pailsėję po įtemptų kovų, vakarop sporto entuziastai, Veiverių krašto žmonės ir svečiai rinkosi Antano Kučingio meno mokyklos kiemelyje, kuriame susirinkusiųjų laukė veiklų gausi ir įdomi šventinė programa: mugė, koncertai, atrakcionai, estafetės vaikams, Šaulių sąjungos veiklos pristatymas, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Priešgaisrinės tarnybos, Prienų r. policijos komisariato, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Prienų krašto muziejaus edukacijos, KTU studentų mokslinės draugijos eksperimentų demonstracija bei, žinoma, sportininkų apdovanojimai.
Deja, bet šiemet Veiverių seniūnijos pereinamosios taurės veiveriškiams išsaugoti nepavyko, ji iškeliavo į Rietavą, o Veiverių krepšinio komandai atiteko antroji vieta. Tritaškių mėtymo konkurse šiemet nepralenkiamas buvo Giedrius Akmanavičius. Šachmatų ir šaškių turnyruose aštrų protą pademonstravo Juozas Krikštolaitis, iškovojęs pirmąją vietą vyrų šachmatų turnyre, Valdas Rimašauskas, varžovus nugalėjęs vyrų šaškių turnyre, bei Onutė Krikštolaitienė, tapusi nugalėtoja moterų šachmatų ir šaškių turnyruose.
Pasveikinti su švente Veiverių krašto žmonių atvyko Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerės Laimutė Jančiukienė ir Jūratė Zailskienė bei Tarybos nariai: Cezaras Pacevičius, Loreta Jakinevičienė, Jovydas Juocevičius.
Visos šventės metu gausiai susirinkusius veiveriškius džiugino Kazlų Rūdos pučiamųjų orkestras „Atžalynas“, sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ gimnastai, šokių studija „Time to show“ šokėjai, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalo studija „Cukraus pudra“, grupės „Dar“, „Balius“ bei ugnies teatras „Led tech show“. O kol susirinkusieji džiaugėsi šventiniu koncertu, juos gardžiu plovu vaišino Rita Ramanauskienė, Vidas Pažėra ir Rimantas Sakalauskas.
Šventinė nuotaika Veiveriuose sklandė ir kitą dieną, mat jau ne vienerius metus šventinį sekmadienį šio krašto žmonės pasitinka Šv. Onos atlaiduose, po kurių miestelėnai ir svečiai vaišinami klebono šventinta duona, o agapės metu pasveikinamos Veiverių krašto Onos.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *