Birštono vienkiemio padalinio skaitytojų dėmesiui!

Jau nuo kovo 1 d. galima naudotis nemokama KNYGOMATO paslauga ir KNYGŲ GRĄŽINIMO DĖŽE. Knygomatas ir knygų grąžinimo dėžė įrengti prie seniūnijos.
Knygomato paslauga – patogus bekontaktis būdas skolintis bibliotekos leidinius ir juos atsiimti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną. Skaitytojas, užsisakęs knygą interneto svetainėje ibblioteka.lt arba telefonu, arba elektroniniu paštu, gaus SMS žinutę su atsiėmimo kodu, kurį turės įvesti knygomato ekrane. Užsakyti leidiniai bus saugomi 72 val. nuo SMS gavimo, per tą laiką neatsiimti leidiniai bus grąžinami į fondus.
Skaitytojai pasiskolintus į namus leidinius gali saugiai grąžinti savarankiškai pasinaudoję knygų grąžinimo dėže. Leidinius galima grąžinti skaitytojui patogiu laiku – bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.
Detalesnė informacija tel. +370 319 45245 arba el. paštu grazina.andruleviciene@birstonasvb.lt
Birštono viešoji biblioteka dalyvauja projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ veiklose, kurį organizuoja Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su partneriais: Kauno, Klaipėdos I. Simonaitytės apskričių viešosiomis bibliotekomis ir kūrybine studija BLACK BOOK (Norvegija). Knygomatas ir knygų grąžinimo dėžė įrengti vykdant šį projektą.
Projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priemonės „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *