UAB „Ekofrisa“ ekologiški grikių trapučiai įvertinti aukso medaliu

Praėjusį savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenoje jau keturioliktą kartą šurmuliavo paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kuri į vieną vietą sutraukė daugybę įvairios lietuviškos produkcijos gamintojų ir pirkėjų.
Parodos tikslas – suteikiant galimybę lietuviškos produkcijos gamintojams populiarinti savo prekes, skatinti lietuviškų prekių vartojimą, tad čia savo produktus pristatė maisto gaminių, drabužių, aksesuarų, kosmetikos ir kitų gaminių kūrėjai.
Pirmąją „Rinkis prekę lietuvišką“ parodos dieną įvyko ir geriausių parodoje pristatomų gaminių apdovanojimai. Aukso medaliu apdovanota ir Prienų krašte gimstanti produkcija – tai UAB „Ekofrisa“ gaminami ekologiški grikių trapučiai.
Konkurso laureatų gaminiai taip pat buvo eksponuojami laureatų vitrinoje, o jų stendai parodoje buvo pažymėti specialiu medalio ženklu.
„Mūsų grikių trapučiai yra švelnaus, natūralaus skonio, tinkantys vartojimui tiesiai iš pakuotės, kaip skanus užkandis ar derinant su įvairiais padažais ar užtepėlėmis. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe – mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius, su kuriais bendradarbiaujame. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje, taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės“, – taip internetinėje parduotuvėje aukso medaliu įvertintą produktą pristato bendrovė „Ekofrisa”.  
Kaip savo internetiniame puslapyje rašo „Ekofrisa“ bendrovė, grikis yra laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grūdinių kultūrų. Juose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rūgštys. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laiką ir, lyginant su kviečiais ar avižomis, ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Šiose kruopose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties. Šios grūdinės kultūros naudingos ir tuo, jog turi žemesnį glikeminį indeksą, dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujyje svyravimų.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *