Klausiate? Atsakome!

Redakcijoje sulaukiame skambučių, kad prisirašiusiems prie Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro vis dar sunku patekti pas šeimos gydytoją.
Paprašėme, kad situaciją pakomentuotų Birštono PSPC Slaugos administratorė Viktorija BOgdžiūnienĖ, l.e. direktorės pareigas. Laikinosios vadovės (centro direktorė atostogose) atsiųstame atsakyme rašoma:

„Šiuo metu Birštono PSPC dirba du gydytojai. Gydytojai dirba kiekvieną darbo dieną iki pietų, todėl paslaugos teikiamos kasdien. Artimiausiu metu tikimės įdarbinti dar vieną gydytoją, kad paslaugos būtų teikiamos ir popietinėmis valandomis.
Gyd. Saulius Katkus dirba pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais:
I-III – 8.00-14.30 val.
V – 8.00-14.00 val.
Gyd. Laima Paulauskienė dirba antradieniais, ketvirtadieniais:
II-IV – 8.00-12.00 val.
Pirmadieniais papildomai vykdo nuotolinę konsultaciją telefonu 8.00-9.30 val.
Norėtume priminti ir pakartotinai informuoti, kad visoms teikiamoms paslaugoms – apsilankymui pas šeimos gydytoją, vaistų išrašymui, siuntimo išrašymui, pakartotinai konsultacijai, nedarbingumų išrašymui ir pan. – yra būtina registracija. Visoms minėtoms paslaugoms suteikti reikalingas laikas. Ekstriniai atvejai – tai ūmus skausmas širdies plote (EKG užrašymas), kūdikio apžiūra, ūmus pilvo skausmas, staigus sveikatos pablogėjimas.
Kiekvienoje gydymo įstaigoje visos teikiamos paslaugos/vizitai pas gydytojus yra planuojami, nes būtent dėl pacientų neatsakingumo atsiranda eilės, todėl kiekviena paslauga turi būti atlikta paskirto vizito metu.
. Šiuo metu PSPC pacientų registracijos sąrašas sparčiai pildosi, registruojama pilnai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. Registruojame įvertindami pacientų nusiskundimus, pagal paslaugos būtinumą, atsižvelgiant ir į turimus laisvus laikus. Tačiau atsiranda pacientų, kuriems prireikia gydytojo apžiūros čia ir dabar, visgi kiekvienas turime suprasti, kad esama nemaloni situacija susidarė būtent nesilaikant vidinių taisyklių ir dėl nepagarbos gydytojui bei kitiems pacientams.
Norėdami pakelti aptarnavimo kokybę, prašome visų laikytis taisyklių, o savo ruožtu stengsimės užtikrinti paslaugų įvairovę ir kokybę. Pasitaiko visokių atvejų, tačiau viską stengiamės išspręsti, surandant geriausią išeitį pacientui ir laikantis taisyklių. Labai prašome pacientų rūpintis sveikata ir visus vizitus planuoti.
Manytume, kad nusistovėjus vidinei tvarkai, gerbiant vieniems kitus, išmoksime planuoti savo laiką iš anksto, tada ir gydytojai dirbs su šypsena, ir pacientai bus patenkinti.“

Rubrikoje Sveikata ir socialinė apsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *