Žaismingas vakaras visai šeimai su „Teatru P“

Žaismingas, linksmas, kūrybiškas Birštono viešosios bibliotekos projekto „Kūrybiniai susitikimai po liepa“ poezijos ir muzikos vakaras visai šeimai su „Teatru P“ bibliotekoje vyko liepos 11 d.
Aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka, nuoširdžiai ir šiltai bendraudami su įvairaus amžiaus vaikais, jų tėveliais, seneliais, įtraukė juos į savo programą. Žiūrovai tapo dalyviais, noriai įsijungė į žaidimus, inscenizacijas, kartu leidosi vaizduotės takais.
Aktorių sukurtos ir atliekamos dainelės pagal poetų Sigito Gedos ir Mariaus Marcinkevičiaus tekstus, skaitomi eilėraščiai žiūrovus nukėlė į vaikystę, į vaizdų pasaulį. Jie mielai fantazavo, atsakinėdami į netikėtus ir keisčiausius B. Ivanausko klausimus, skanavo nematomus, bet kuo tikriausius saldainius. Mažieji entuziastingai improvizavo daineles, eksperimentavo, siūlė įvairias scenines kompozicijas, kartu dainavo, ieškojo žmogaus-krokodilo, vaidino paršiukų chorą.
Renginio metu netilo juokas, džiaugsmo kibirkštėlės švytėjo akyse, plačiai šypsodamiesi dalyviai pritarinėjo Artūro ir Balio vaikiškoms melagystėms. Žavus aktorių tandemas sukūrė pasakišką, siurrealistinę vakaro nuotaiką, ir vaikus, ir suaugusiuosius įtraukdamas į poezijos, muzikos ir judesio žaismą.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Birštono savivaldybė.
Birštono viešosios bibliotekos informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *