„Graži tu mano, brangi Tėvyne“

Vasario 16-oji tapo tvirta istorine jungtimi, telkiančia tautą niekada nesibaigiančiai Laisvės kovai. Ne vieną kartą laisvę ir nepriklausomybę reikėjo ginti ginklu. Iškiliausia kova už laisvę buvo partizaninė kova. Tad ne atsitiktinai Valstybės atkūrimo diena Šilavote buvo minima prie paminklo, pastatyto už Lietuvos laisvę žuvusiems Tauro apygardos Geležinio Vilko rinktinės partizanams atminti.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą „Graži tu mano, brangi Tėvyne“ pradėjome sugiedodami Tautišką giesmę. Vytės Nemunėlio eilėraštį „Mano Vytis ir trispalvė“ padeklamavo jaunoji skaitovė Kamilė Lučkaitė. Kovotojų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas tylos minute, uždegtos atminimo žvakės, padėtos gėlės.
Prasmingus žodžius ir sveikinimus Valstybės atkūrimo dienos proga išsakė Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė. Meninę programą atliko Šilavoto laisvalaikio salės folkloro grupė „Akacija“ (vad. Saulė Blėdienė). Meninėje programoje skambėjo Šilavoto bibliotekos bibliotekininkės Kristinos Tamašauskienės skaitomos eilės apie Tėvynę ir folkloro grupės „Akacija“ dainuojamos partizanų dainos.
Vasario 16-toji – iškiliausia data mūsų šalies kelyje. Kiekvieno iš mūsų kasdien nuveiktas prasmingas darbas tvirtina valstybės pamatus. Tik būdami vieningi ir nuoširdūs išliksime stiprūs. Branginkime laisvę ir vieni kitus!
Saulė Blėdienė
Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *