Tęsia prasmingą Vėlinių akciją

Jau devynioliktus metus Birštono dizaino asociacijos nariai kartu su „Bočių“ bendrijos atstovais ir mažiausiais ugdytiniais iš savivaldybės ugdymo įstaigų gamina floristines puokštes ir kompozicijas, kuriomis prieš Vėlines papuošia nelankomus kapus Birštono senosiose kapinėse.
– Šiemet sukūrėme 110 floristinių puokštelių, daugiausia su natūraliomis gėlėmis, ir jas padėjome ant Birštonui nusipelniusių žmonių kapų, aplankėme ir kitus, jau pamirštus kapus, ant jų uždegėme žvakutes. „Bočių“ bendrijos pirmininkė Julija Barutienė, jos pavaduotoja Aldona Valatkienė ir kitos narės supažindino vaikučius su Vėlinių tradicijomis, papasakojo, kokie žmonės ilsisi Birštono kapinėse, vaikai padeklamavo eilių apie rudenį, – apie surengtą akciją papasakojo Dizaino asociacijos vadovė Vilma Krasauskienė, džiaugdamasi, kad mažieji su auklėtojomis itin noriai įsitraukė į puokštelių gaminimą ir gausiai lankė kapines.
Jos teigimu, Vėlinių akcijoje dalyvavo lopšelio – darželio „Giliukas“ priešmokyklinukai iš „Drugelių“ grupės (auklėtoja Joana Kliucevičienė ir auklėtojos padėjėja Agnė Mielaikienė), „Ančiukų“ gupės ugdytiniai (auklėtoja Gitana Marčiukaitienė ir auklėtojos padėjėja Genė Vaitkuvienė), direktorė Regina Gustaitienė; taip pat lopšelio-darželio „Vyturėlis“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai (mokytoja Dalė Domarkienė ir mokytojos padėjėja Inga Šiaulienė) bei „Ančiukų“ grupės mokytojos Aušra Vaitkevičienė ir Kristina Mulerčikienė. Prie akcijos dalyvių prisijungė ir Birštono savivaldybės vicemeras Vytas Kederys.

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *