Partijos „Laisvė ir teisingumas“ Prienų skyriaus pirmininke išrinkta Loreta Jakinevičienė

Rugsėjo 3 dieną vykusiame partijos „Laisvė ir teisingumas“ Prienų skyriaus visuotiniame susirinkime Prienų skyriaus pirmininke išrinkta Loreta Jakinevičienė, pirmuoju pavaduotoju – Algis Marcinkevičius, pavaduotojais – Algirdas Kederys, Cezaras Pacevičius, Vaidotas Karvelis, Vidas Šiupšinskas, Šarūnas Levinskas, Aušra Deltuvienė, Audrius Gelčys ir Povilas Bukevičius.

Partijos skyriaus pirmininkė L.Jakinevičienė – su pavaduotojais ir svečiais.

Prieniškių susirinkime dalyvavo partijos pirmininko pavaduotojas Artūras Paulauskas, Valdybos narys Gintautas Babravičius, Prienų rajono savivaldybės tarybos frakcijos „Naujas kelias“ pirmininkas Gintautas Bartulis ir daugiau svečių.
Padėkojusi buvusiam pirmininkui Algirdui Kederiui ir visiems dalyvavusiems skyriaus nariams už jai parodytą pasitikėjimą, Loreta Jakinevičienė išreiškė viltį, kad bendras darbas kartu padės atstovauti Prienų krašto žmonėms ir atsakingai pasiruošti artėjantiems rinkimams į Savivaldybių tarybas. Pirmininkė pasidžiaugė, kad skyrius yra ne tik gausus, bet ir labai draugiškas bei darnus. Šiuo metu Prienų rajono savivaldybės taryboje partiją atstovauja penki tarybos nariai – Loreta Jakinevičienė, kuri yra Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Algirdas Kederys, Cezaras Pacevičius, Vaidotas Karvelis ir Vaidas Kupstas. Algis Marcinkevičius atstovauja partijai, dirbdamas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigose. Susirinkime kalbėjusio Algio Marcinkevičiaus teigimu, labai gerai, kad susijungus dviem skyriams sutariama dėl bendrų sprendimų priėmimo, partijos veiklų įgyvendinimo. Pasak jo, priimant sprendimus labai svarbi diskusija ir susitarimas.
Susirinkime patvirtinta skyriaus taryba, kurios sudėtyje, be pirmininko ir pavaduotojų, yra sekretorė Inga Mieliauskė ir Audrius Banionis. Taip pat priimti kiti svarbūs sprendimai, diskutuota ne tik apie skyriaus, bet ir partijos strateginius tikslus, skyrių plėtrą, komitetų veiklą, savivaldybių forumą ir kitus svarbius uždavinius bei iššūkius. Pasak susirinkime dalyvavusio partijos pirmininko pavaduotojo Artūro Paulausko, Prienų skyrius yra vienas iš gausiausių ir veikliausių skyrių Lietuvoje, todėl su visais uždaviniais ir iššūkiais šis skyrius tikrai susitvarkys.
Parengta pagal partijos „Laisvė ir teisingumas“ Prienų skyriaus informaciją

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *