LSDP Birštono skyrius dalyvavo LSDP Dzūkijos regiono sąskrydyje

Birštono socialdemokratai dalyvavo Alytaus miesto skyriaus inicijuotame LSDP Dzūkijos regiono sąskrydyje Daugų saloje, Alytaus rajone. Šiais metais dėl ekstremalios situacijos ir COVID-19 nebuvo organizuotas respublikinis sąskrydis, todėl skyriai ėmėsi iniciatyvos organizuoti regioninius sąskrydžius.


Birštono skyriaus bičiuliai džiaugėsi galėję susitikti ir pabendrauti su LSDP pirmininke Vilija Blinkevičiūte, LR Seimo LSDP frakcijos nariais, LSDP valdybos nariais, Alytaus, Prienų, Lazdijų ir Alytaus rajono skyrių bičiuliais. Sąskrydžio metu vyko partijos valdybos ir LSDP frakcijos LR Seime posėdis. Jame buvo diskutuota apie socialdemokratų poziciją nelegalių migrantų klausimais, artėjant naujiems mokslo metams apie švietimo situaciją Lietuvoje bei kitas politines aktualijas.
Dzūkijos regiono sąskrydžio metu skyrių komandos dalyvavo protmūšyje, varžėsi sporto varžybose, kuriose LSDP Birštono skyrius užėmė II vietą!
Nors oro sąlygos nebuvo palankios, tačiau bičiuliams geros nuotaikos nestigo. Aptarę svarbias šalies politines aktualijas, pabendravę jaukioje aplinkoje bei kupini smagių prisiminimų ir naujų idėjų sąskrydžio dalyviai grįžo į savo savivaldybes tęsti darbų.
LSDP Birštono skyriaus bičiuliai dėkoja sąskrydžio organizatoriams už įsimintiną šeštadienį!

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *