Birštono socialdemokratų naujienos

Gegužės 29 dieną įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos nuotolinis suvažiavimas, kuriame dalyvavo 14 Birštono skyriaus delegatų.
Suvažiavimo metu buvo patvirtinta LSDP pirmininko rinkimų metu išrinkta partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė. Taip pat Socialdemokratų partijos suvažiavime buvo patvirtinti partijos pirmininkės Vilijos Blinkevičiūtės pavaduotojai. Pirmuoju pirmininkės pavaduotoju tapo Jonavos meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius. Džiaugiamės, kad V. Blinkevičiūtės pavaduotojų komandoje dirbs ir Birštono skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė.
LSDP nuotolinio suvažiavimo metu taip pat buvo patvirtinta naujoji LSDP taryba, finansų komisija, etikos ir procedūrų komisija, partijos statuto pakeitimai ir papildymai, priimtos 4 rezoliucijos dėl tiesioginių merų rinkimų įtvirtinimo Konstitucijoje, dėl paramos šeimai priemonių, dėl savivaldos ir „žaliojo kurso“ bei dėl LSDP prioritetų, dalyvaujant Konferencijoje dėl Europos Sąjungos ateities.
LSDP pirmininkei Vilijai Blinkevičiūtei ir visai jos komandai linkime didžiausios sėkmės!
LSDP Birštono skyriaus informacija


LSDJS Birštono skyriaus jaunimas sako: tu ne vienas!

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Birštono skyriaus jaunimas, bendradarbiaudamas su Marijampolės skyriumi, dvi paskutines gegužės savaites socialiniame tinkle „Facebook“ gvildeno labai svarbias temas: patyčios ugdymo įstaigoje ir neįgaliųjų integracija į visuomenę. Dvi savaites sekėjai buvo kviečiami skaityti įvairius įrašus bei aktualią informaciją šiomis temomis. Iniciatyvą „vainikavo“ skyrių organizuojama diskusija tema „Tu ne vienas“. Diskusijoje savo patirtimi dalijosi jaunimo linijos atstovas A. Ruseckas, apie savo asmeninius išgyvenimus papasakojo MB „Spanguolės dirbtuvėlės“ įkūrėja R. Kupčinskaitė, savo patirtį perteikė Lietuvos žmonių su negalia tinklinio ir badmintono asociacijos prezidentas bei Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo NSK „Siekis“ pirmininkas T. Kiveris. Savo įžvalgų pateikė ir esamą situaciją pakomentavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas A. Visockas, apie esamą situaciją Birštone ir savo atliktus tyrimus papasakojo Birštono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja V. Burbienė. Abi LSDJS skyrių pirmininkės pasidžiaugė, kad nors ir diskusija vyko ZOOM platformoje, tačiau tikrai sulaukė susidomėjimo ir aktyvaus dalyvių dalyvavimo.
LSDJS Birštono skyriaus pirmininkė Julija Mineikienė

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *