LSDP Birštono skyriaus socialdemokratai prisidėjo prie medelių sodinimo akcijos „Mano dovana Birštonui“

Siekiant atnaujinti ir atkurti Birštono žaliąjį rūbą, Birštono kurortas 175-erių metų jubiliejaus proga kviečia visus birštoniečius, įvairias įstaigas, organizacijas bei kurortą mylinčius žmones jungtis prie akcijos „Mano dovana Birštonui“.
Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono skyrius taip pat nusprendė prisidėti prie šios gražios ir prasmingos akcijos. Pavasariškai šiltą gegužės 10-osios dienos vakarą, Skyriaus bičiuliai Vytauto Jurgio Meškos parke pasodino net 40 vienetų 1,5 m aukščio pušų. Šis parkas pasirinktas neatsitiktinai – šią žiemą jis smarkiai nukentėjo dėl iškritusio gausaus sniego. Akcijoje dalyvavę Skyriaus nariai pasižadėjo rūpintis pasodintomis pušimis ir, esant sausrai, jas laistyti. Dėkojame BĮ Birštono miesto tvarkymo tarnybai ir kraštovaizdžio architektei Audronei Daubarienei už akcijos koordinavimą ir tinkamiausių augalų mūsų kurortui parinkimą.


Buvo aptarta ir politinė situacija LSDP

Medelių sodinimo akcija buvo puiki proga Skyriaus bičiuliams susitikti ir „gyvai“ pasveikinti balandžio 21 d. vykusios LSDP Birštono skyriaus ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu naujai dvejų metų kadencijai išrinktą Skyriaus pirmininkę Nijolę Dirginčienę, pirmąjį pavaduotoją Vytą Kederį, pavaduotojus Dovilę Adamonytę, Valentiną Vincą Revucką bei Skyriaus tarybą, kurią ateinančius dvejus metus sudarys ne 22, bet 25 nariai.
Taip pat buvo aptarti ir ką tik pasibaigę rinkimai į LSDP pirmininkus, kuriuose Birštono skyrius visus nustebino savo aktyvumu – rinkimuose dalyvavo net 74,6 proc. (203) Birštono skyriaus narių, kurie palaikė Juozo Oleko kandidatūrą: už jį balsavo 135, o už Viliją Blinkevičiūtę – 65 Skyriaus bičiuliai. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo rinkimuose!
Visuotiniuose partijos pirmininko rinkimuose dalyvavo daugiau nei 7,9 tūkst. LSDP narių. Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininke dvejų metų kadencijai išrinkta europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė. Išrinktoji LSDP pirmininkė pareigas pradės eiti gegužės 29 dieną, tądien rengiamas ir partijos suvažiavimas.
Skyriaus bičiuliai kalbėjo, kad bendromis jėgomis ir toliau turime skleisti bei stiprinti socialdemokratines idėjas ne tik mūsų krašte, bet ir Lietuvoje – to Skyriaus bičiuliai linki ir naujai išrinktai LSDP pirmininkei.

LSDP Birštono skyriaus informacija

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *