Ilgapirščiai pradėjo darbuotis Birštono apylinkėse

Birštono seniūnijoje 2021 m. vasario 24 d. įvykdyta vagystė įsibraunant į negyvenamą sodybą, iš kurios buvo pagrobti alkoholiniai gėrimai, įrankiai, akumuliatorius. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikalstamą veiką padarę asmenys nustatyti – pagrobtu automobiliu iš kaimyninės savivaldybės atvykę nepilnamečiai.


Patariame būti dėmesingiems, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką. Jeigu išvykstate ar nuolat negyvenate turimose sodybose, butuose, paprašykite kaimynų, kurie nuolat gyvena, prižiūrėti Jūsų turtą.
Sąmoningi ir bendradarbiaujantys kaimynai gali tapti puikia vagysčių ar įsilaužimų į būstus prevencijos priemone, beveik prilygstančia filmavimo kameroms ir durų užraktams, svarbiausia, kad, kaimynystėje pastebėję ką nors įtartino, gyventojai užfiksuotų kuo daugiau detalių, o žiniomis pasidalintų ne tik su kaimynais, bet ir su policijos pareigūnais.
Nebūkite abejingi savo ir aplinkinių saugumui, visada pastebėję įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant praneškite policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112.
Būkite budrūs!
Birštono policijos komisariato informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *