Sezoną pradėjo gerais rezultatais

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas asmeninėje ir klubų įskaitoje.
Jame naują sezoną pradėjo ir Birštono sporto centro sportininkai. 5000 m sportinio ėjimo rungtyje ėjikas Paulius Juozaitis iškovojo bronzos medalį, nuotolį įveikęs per 2:20,61 min.
Šioje distancijoje šalies čempionu tapo prienietis Marius Žiūkas (Jonava-Vilnius). Nuotolį jis nužingsniavo per 19 min. 7 sek. bei aukso medalį Lietuvos uždarų patalpų čempionate laimėjo jau dešimtąjį kartą. Jo pasiektas rezultatas – geriausias šį sezoną pasaulyje ir antras geriausias asmeninis rezultatas uždarose patalpose 5000 m distancijoje. Antrą vietą užėmė jo komandos draugas Tadas Šuškevičius (19:57,73).
Klubų rikiuotėje Birštono A. Mikėno ėjimo klubas antroje grupėje – aštuntas, o tarp miestų klubų – keturioliktas.