Džiaugiamės Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokykos mokinių kūrybingumu

Jau kelis mėnesius mokiniai nuotoliniu būdu ne tik mokosi, bet ir dalyvauja įvairiuose kūrybinių darbų konkursuose. Jau galime pasidžiaugti ir puikiais rezultatais.
Lietuvos krepšinio lyga kvietė mažuosius krepšinio entuziastus piešti atvirutes savo mylimiausiems krepšininkams. LKL akademija inicijavo vaikų kūrybinių darbų akciją, Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro (Citadele KMT) finalinių dvikovų proga. Gražiausi mokinių piešiniai buvo eksponuojami vasario 13–14 d. Citadele KMT finalinėse rungtynėse, kurios transliuojamos per LRT ir DELFI. Labai buvo gera matyti per LRT transliuojamas rungtynes rodomus Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos 5a klasės mokinių Viktorijos Petraškaitės ir Evos Egidijos Vitkauskaitės krepšininkų Joffrey Lauvergne ir Thomas Walcup portretus.
Mokinius paruošusi dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė didžiuojasi kūrybiškais vaikais, kurie puikiai sugeba išnaudoti visokias aplinkybes. Smagu, kad mokiniai atsiliepia į įvairius kvietimus kurti. Būdami namie vaikai stebi aplinką, ją fiksuoja, mokosi išreikšti mintis ir idėjas. Taip gimsta gražūs darbai.
Vytautė Kurtovienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *