Dar vienas įdomus užburiantis projekto „Kūrybingas laisvalaikis visai šeimai“ renginys

Po judrių muzikos, šokio judesio lydimų projekto „Kūrybiškas laisvalaikis visai šeimai“ užsiėmimų su teatru „Pradžia“ rugpjūčio 13 d. vykęs knygos „Klampynių kronikos“ pristatymas tapo labai linksmu renginiu.
Autorės Neringos Vaitkutės skaitytos ištraukos iš knygos ir kūrybinės dirbtuvės su Jurgita Ranceviene susirinkusius tarsi užbūrė, nukėlė į mistišką rūkų, aitvarų, laumių, žaltvykslių pilną paslaptingą ir jaudinantį pasaulį. O svarbiausia, kad visas kūrinio veiksmas vyksta šiomis dienomis ir pagrindiniai herojai tokie patys vaikai, kaip ir buvo susirinkusieji. Vienu metu atrodė, kad mus, susirinkusius po liepa, stebi pati Laumių Laumė… Gal todėl knygos autorė ilgai atsakinėjo į įvairius klausimus: Ar laumės turi vyrus? Kodėl baubai žino keisčiausias vietas? Kuo skiriasi kaukai nuo laumių?
Autorė padovanojo bibliotekai ir įdomiausių klausimų pateikusiai Gajai „Klampynių kronikos“antrąją dalį, kurią ji pati ir iliustravo. O vėliau, Jurgitos Rancevienės pamokyti, vaikai ėmėsi kurti mitinių būtybių kaukes. Kas žaltvykslę piešė, kas žybčiojantį aitvarą, kas stebuklingą arkliuką…. Kad buvome laumių užburti, liudija faktas, jog pamiršome laiką, dvi su puse valandos pralėkė tarsi 2 minutės, o juk taip ir būna laumių pasakose…., o gal ne tik jose?
Nijolė Raiskienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *