Prasideda speciali prostatos vėžio prevencijai ir gydymui skirta akcija „Mano tėtis stiprus“

Prostatos vėžys vis dar yra viena dažniausių vyrų onkologinių susirgimų – kasmet ji diagnozuojama daugiau kaip 2 tūkst. vyrų. Šį sekmadienį švenčiama Tėvo diena – puiki proga pagalvoti apie vienų brangiausių žmonių – mūsų tėčių – sveikatą.
Delfi TV ir akcijos „Mano tėtis stiprus“ organizatoriai – Nacionalinis vėžio institutas, Lietuvos onkologų draugija bei Medicininės informacijos centras – Tėvo dienos proga dovanoja unikalią galimybę sekmadienį per televizijos ekranus pamatyti Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ misteriją „Dievai ir žmonės“.
O jau nuo šiandien prie akcijos galima prisidėti nedidele parama skambinant ir/ar siunčiant trumpąsias žinutes (SMS) specialiais akcijos numeriais – 1418 auka 3 Eur, o 1416 – 5 Eur (žinutėse nereikia nurodyti jokios papildomos informacijos, galima siųsti tuščias žinutes). Visos surinktos lėšos bus skirtos Nacionaliniam vėžio institutui, prostatos vėžio prevencijai ir gydymui.
Akcija „Mano tėtis stiprus“ ir lėšų rinkimas tęsis visą birželį – vyrų sveikatos mėnesį.
Akcijos „vinis“ – simboliškas spektaklis-misterija „Dievai ir žmonės“ pasakoja apie Visatos sukūrimą, pradžių pradžią, kaip ją supranta baltai, tikėjimą senaisiais dievais ir papročius, iki šiol srovenančius kiekvieno lietuvio kraujyje. Senosios tradicijos ir giesmės, išmaniai sujungtos su šiuolaikinėmis technologijomis, elektronine muzika, žiūrovui palieka neišdildomą įspūdį.
Televizijos kanalą Delfi TV kviečiame įsijungti sekmadienį 18 val. ir pasimėgauti neeiliniu spektakliu, kurio daugelis Lietuvos žmonių nepamatė dėl šalį užklupusios koronaviruso pandemijos.

Rubrikoje Sveikata ir socialinė apsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *