Kalėdų džiaugsmas – su knyga

Sningant didelėmis, baltomis snaigėmis, žiemišką gruodžio 14 dienos rytmetį susirinkome į šventę Birštono seniūnijos salėje „Kalėdų džiaugsmas su knyga“, kurią suorganizavo Birštono vienkiemio vyresnioji bibliotekininkė Gražina Andrulevičienė.


Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms. Šiais metais bibliotekos kviečia dovanoti laukiamiausias knygas.
Birštono vienkiemio bibliotekoje ši akcija jau tapo tradicine. Joje visuomet dalyvauja Birštono savivaldybės vicemeras, Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys, Birštono seniūnijos seniūno pavaduotoja Alva Lišauskienė. Šią puikią akciją visuomet remia mažieji pagalbininkai, Birštono lopšelio – darželio „Giliukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Šioje popietėje dalyvavo ir auklėtiniai iš grupės „Ančiukai“ su auklėtoja Rima Lankevičiene, auklėtojos padėjėja Agne Mielaikiene, „Drugelių“ grupės vaikučiai su auklėtoja Gitana Marčiukaitiene ir auklėtojos padėjėja Genute Vaitkevičiene.
Bibliotekininkė Gražina Andrulevičienė supažindino dalyvius su akcija „Knygų Kalėdos“, po to skaitė Zitos Gaižauskaitės knygą „Kalėdų bobutė“, parodė bibliotekoje esančias knygas apie Kalėdas, žiemą ir žiemos šventes. Eilėraščių apie Kalėdas paskaitė ir auklėtojos Rima Lankevičienė ir Gitana Marčiukaitienė. Klausėmės ir mažųjų Birštono lopšelio – darželio „Giliukas“ auklėtinių deklamuojamų eilėraščių, susijusių su šiuo laikmečiu. Visiems buvo labai smagu.
Birštono vienkiemio biblioteka sulaukė ir dovanų – laukiamiausių knygų: D. Chamberlain „Drąsos medis“, M. Ende „Begalinė istorija“, M. Leino „Kalėdų istorija“, kurias padovanojo Birštono vienkiemio bendruomenė ir Birštono lopšelio – darželio „Giliukas“ kolektyvas.
Gražina Andrulevičienė
Vyresnioji bibliotekininkė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *