Dvikovoje su Utenos „Juventus“ prieniškiams namų sienos nepadėjo

Įpusėjus sezonui praėjusį trečiadienį Prienų „CBet“ sužaidė 18-ąsias rungtynes Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Šįkart Prienų ekipa namuose priėmė svečius iš Utenos. Deja, namų sienos prieniškiams sėkmės neatnešė.
Jau po dviejų pirmųjų kėlinių Utenos „Juventus“ savo rankose laikė dviženklę, 10-ies taškų, persvarą ir nors paskutiniame kėlinyje prieniškiams pavyko skirtumą sumažinti iki 6 taškų, Žydrūno Urbanavičiaus auklėtiniai (rezultatu 91:105) iškovojo devintąją pergalę 2020–2021 m. LKL sezone. Tuo tarpu Prienų „CBet“ tai antrasis pralaimėjimas Utenos „Juventus“ komandai.
„CBet“ gretose rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Mindaugas Sušinskas, komandai pelnęs 22 taškus. Geriausias šio sezono rungtynes sužaidė Justinas Jogminas, pelnęs 18 taškų, dar 14 taškų į prieniškių sąskaitą pridėjo Tomas Digbeu, 12 – Einaras Tubutis.
Neseniai prie komandos prisijungusiam Ignui Sargiūnui pirmos rungtynės nebuvo sėkmingos – žaidėjas pataikė vieną baudą ir prametė visus metimus.
Šiuo metu Prienų „CBet“ savo sąskaitoje turi 6 pergales bei 12 pralaimėjimų ir turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą.
Kita Prienų dvikova – sausio 23 dieną, kurioje susirems su Klaipėdos „Neptūnu“.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.