Birštono savivaldybei – Europos Tarybos apdovanojimas už nepriekaištingą valdymą

Europos Taryba ir Gerojo valdymo centras prie Europos Tarybos, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija bei VšĮ Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“ įgyvendina projektą „Gerojo valdymo principų diegimas Lietuvoje“.


Viena iš projekto sudedamųjų dalių yra Europos Tarybos 12-kos Gerojo valdymo principų įgyvendinimo Lietuvos savivaldybėse vertinimas. Pagal Europos Tarybos patvirtintą metodiką savivaldybes vertino gyventojai, politikai, darbuotojai, taip pat savivaldybėms teko įsivertinti ir pačioms save pateikiant atitinkamus įrodymus. Projekte dalyvavo net 35 savivaldybės, tačiau atrinktos (įvertintos), atitikusios reikalavimus buvo tik 14 savivaldybių.
Norime informuoti, kad Birštono savivaldybė yra viena iš 14 Lietuvos savivaldybių, kurios surinko nustatytą balų skaičių ir lapkričio 30 d. nuotolinės apdovanojimų ceremonijos metu buvo apdovanota Europos Tarybos ženklu už nepriekaištingą valdymą. Džiaugiuosi, kad šio vertinimo metu išryškėjo ne tik geriausios valdymo ir bendradarbiavimo sritys, bet ir tos, kuriose dar turime pasitempti ir tobulėti: piliečių įtraukimas į sprendimų priėmimą, reagavimas, atstovavimas.
Birštono savivaldybei tai jau ketvirtasis Europos Tarybos įteiktas apdovanojimas: 2018 m. – „Garbės ženklas“, 2016 m. – „Garbės vėliava“, 2015 m. – „Garbės diplomas“.
Dėkoju visiems, prisidėjusiems gaunant šį garbingą apdovanojimą!
Birštono savivaldybės mere Nijolė Dirginčienė

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *