Birštono gimnazijos pradinukai stengiasi gyventi sveikai

Visi norime būti sveiki, puikiai jaustis, matyti vieni kitų laimingas šypsenas. Gera leisti laiką kartu, judėti, varžytis. Galbūt todėl Lietuvoje labai populiarios įvairios sporto šventės. 2020 m. rugsėjo mėnesį Birštono gimnazijos pradinukai tradiciškai (jau 15 metų) įgyvendino sveikatinimo projektą „Judėk ir auk sveikas 2020“. Aišku, pandemijos sąlygomis nekvietėme dalyvių iš šeimų, darželio, tačiau vis tiek linksmai sportavome Birštono sporto centro stadione, varžėmės tarpusavyje. Net neabejoju, kad vaikai pasidalino įspūdžiais sugrįžę namo. Liūdna, kad negalėjome įtraukti tėvelių, tačiau nuotaika vis tiek buvo puiki, judėjome ir mėgavomės nuostabiomis saulėtomis dienomis.

Sporto šventė – tik vainikavo suplanuotas veiklas. Visi projekto dalyviai ieškojo sveikos mitybos receptų, kuriuos aptarė klasėse, ir netrukus parengs apibendrintą rinkinį, kurį eksponuos Birštono gimnazijos bibliotekoje, svetainėje, facebook paskyroje. Projekto veiklas skiriame judumo savaitei paminėti.
Įsivažiuoja ir socializacijos projektas „Mokyklinis kaleidoskopas“. Pertraukų metu 1–4 kl. mokytojos siūlo mokiniams įvairias veiklas, eina su jais į kiemelį, žaidžia klasėse, keliauja į Birštono pušyną ir pan. Atidaryta ir puiki laisvalaikio erdvė pradinukams šalia aktų salės. Netrukus mažieji galės leisti laiką ir ten. Įsigijome priemonių klasės teatriukui, todėl džiaugiamės įvairesnėmis vaikų asmeninės kompetencijos ugdymo galimybėmis. Dėkoju visoms pradinių klasių mokytojoms, kurios labai daug savo laiko skiria mokiniams, ieško naujų darbo formų ir metodų.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *