Padėkos ir gėlės pedagoginę karjerą baigusiems mokytojams

Praėjusią savaitę Prienų r. savivaldybės švietimo įstaigos atsisveikino su pedagoginę karjerą baigusiais ilgamečiais mokytojais. 

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija išleido biologijos mokytoją metodininkę Oną Zofiją Jasaitienę, rusų kalbos vyr. mokytoją Laimutę Jankauskaitę, buvusią šios mokyklos mokinę. Mokytojais Veiveriuose dirbo ir Laimutės abu tėvai. Taip pat matematikos vyr. mokytoją Zitą Rukšėnienę ir fizikos mokytoją metodininką Antaną Rukšėną, kažkurį laiką vadovavusį tuometinei Veiverių vidurinei mokyklai.
Prienų „Žiburio“ gimnazija išleido istorijos mokytoją metodininkę Ireną Teišerskienę ir technologijų vyr. mokytoją, buvusį Prienų rajono Švietimo skyriaus vedėją Petrą Kačiušį.
Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla atsisveikino su pradinio ugdymo mokytoja metodininke Vida Dubovikiene, istorijos mokytoja metodininke Irena Vincekiene (buvusia mokyklos direktore), rusų ir vokiečių kalbų vyresniąja mokytoja Tatjana Mačiuliene ir anglų kalbos vyresniąja mokytoja Loreta Vainalavičiūte.
Mokytojams, per beveik keturiasdešimt ir net daugiau savo darbo metų išugdžiusiems gausų būrį Prienų krašto jaunimo bei apsisprendusiems baigti savo pedagoginę veiklą, padėkojo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Už ilgus nuoširdaus ir sąžiningo darbo metus, įgyvendintus projektus, gražias iniciatyvas ir idėjas, aktyvų dalyvavimą mokyklos bei rajono visuomeniniame gyvenime mokytojams įteiktos padėkos ir gėlės. Vadovai linkėjo mokytojams sveikatos, daugiau laiko sau, savo pomėgiams, širdžiai mielos veiklos ir dar aktyvaus visuomeninio gyvenimo.
Pedagoginę karjerą nusprendė baigti ir buvusios Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos direktorius Saulius Pūras. Jam Savivaldybės vadovai taip pat dėkojo už ilgametį atsakingą, nuoširdų švietimo vadybinį darbą.
Visai švietimo bendruomenei vadovai linkėjo gražių, prasmingų ir turiningų naujų mokslo metų, sėkmės siekiant mokyklos tikslų ir susitelkimo įveikiant nelengvus šiandienos iššūkius.

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *