Su „Prienų butų ūkio“ ir „Prienų vandenų“ vadovais aptarti veiklos klausimai

Rugpjūčio 11 d. vyko mero A. Vaicekausko ir kitų vadovų pasitarimas su Savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovais – UAB „Prienų vandenys“ direktoriumi R. Ignatavičiumi ir UAB „Prienų butų ūkis“ direktorių pavaduojančiu G. Malinausku.
Su UAB „Prienų butų ūkis“ atstovu buvo kalbama dėl suskystintų naftos dujų balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo, pasirenkant kitą energijos rūšį – elektros energiją arba gamtines dujas (jei iki namo yra atvestas dujų įvadas). Tokių namų yra Pakuonyje, Jiezne, Balbieriškyje ir Prienuose. Kaip informavo G. Malinauskas, su administruojamų namų gyventojais jau vyko susitikimai, gyventojai informuoti apie balsavimą raštu dėl pritarimo.
Kadangi laikas iki galutinio sprendimo priėmimo senka, meras A. Vaicekauskas paragino laikinąjį įstaigos vadovą ir atsakingą Savivaldybės administracijos specialistą bendradarbiauti su seniūnijomis, dar kartą organizuoti susitikimus su sprendimo dar nepriėmusiais daugiabučių namų gyventojais ir paraginti dalyvauti programoje.
Primename, kad norintiems pasinaudoti valstybės teikiama negrąžinama parama ir gauti ją dar šiemet, sąmatas būtina pateikti iki spalio 1 d., kad būtų rezervuotos lėšos, o darbus atlikti iki lapkričio 30 dienos, pateikiant darbų užbaigimo aktus ir kitus privalomus dokumentus. Iki 2020 m. rugsėjo 1 dienos namo atstovas, administratorius, bendrija ar kita daugiabučio ūkį prižiūrinti įmonė kartu su gyventojais turi priimti sprendimus dėl dalyvavimo projekte, pasirenkant kitą energijos rūšį – elektros energiją arba gamtines dujas (jei iki namo yra atvestas dujų įvadas). Apie sprendimo priėmimą pranešti ESO, interneto svetainėje www.eso.lt  pateikiant užpildytą Sprendimo apie SND balionų keitimą pateikimas, pasirenkant kitą energijos šaltinį formą ir reikiamus dokumentus.
Su UAB „Prienų vandenys“ direktoriumi R. Ignatavičiumi aptarti aktualiausi įmonės veiklos klausimai ir iššūkiai, kuriuos stengiasi spręsti naujasis įmonės vadovas. Anot vadovo, šiuo metu daugiausia dėmesio skiriama įmonės optimizavimo, darbų paskirstymo, nekilnojamojo turto pertvarkymo, klientų aptarnavimo kokybės gerinimo, darbų saugos priemonių papildymo klausimams, atliekami skaičiavimai, pagal kuriuos gyventojams į šulinius bus pristatomas geriamasis vanduo. Vėliau seniūnai turėtų informuoti seniūnijų gyventojus apie tai, jog tokia paslauga teikiama. Vadovas kelia įmonei ir daugiau tikslų – gerinti informacijos sklaidą per socialinius tinklus, bendradarbiavimą su kitomis savivaldybės įmonėmis, skatinti gyventojų prisijungimą prie centralizuotų tinklų, kontroliuoti nuotekų tvarkymą. Pažymėta, kad su aplinkosaugininkais buvo aptarti bendri veiksmai, siekiant išsiaiškinti, kaip neprisijungę prie centralizuotos sistemos gyventojai tvarko savo nuotekas.
Savivaldybės meras pasiūlė direktoriui pasidomėti naujais technologiniais sprendimais dėl nuotekų tvarkymo, jie, anot mero, išspręstų daug problemų, kurios dabar kyla norintiems, bet neturintiems galimybių prisijungti prie centralizuotos sistemos. Taip pat meras kvietė ruoštis naujam investiciniam laikotarpiui ir planuoti vandentvarkos plėtrą. Administracijos direktorė J. Zailskienė papildė, kad Savivaldybė stengiasi prisidėti prie vandentiekio problemų sprendimo socialiniuose būstuose, ir kvietė bendradarbiauti pagal galimybes užtikrinant gyvenimo sąlygų pagerinimą šių būstų gyventojams.

Rubrikoje Savivalda. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *