Laukia keliai ir kryžkelės…

Praėjusį penktadienį Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius džiaugėsi galimybe įteikti atestatus visiems 45 XIV laidos abiturientams, sėkmingai išlaikiusiems brandos egzaminus. Tarp jų ir šešiems gimnazistams, iš valstybinių brandos egzaminų gavusiems 100 balų įvertinimus.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, pasveikinusi Austėją Banytę ir šimtukininkus, visiems abiturientams linkėjo sėkmės ieškant tinkamiausio, nebūtinai tiesiausio ir lygiausio kelio…

Audra Aleknavičiūtė, Justė Adomaitytė, Austėja Banytė, Airida Bubnytė ir Samanta

Toliama Ragienė dėkojo savo auklėtiniams už tai, kad mokėsi vieni iš kitų.

Gaučytė aukščiausius įvertinimus gavo iš anglų kalbos egzamino, o Marius Kamarauskas 100 balų pelnė, sėkmingai įveikęs informacinių technologijų egzamino užduotis.
Jiems visiems įteiktos ir Birštono savivaldybės 100 eu

Seimo nario, žemės ūkio ministro Andriaus Palionio padėkos įteiktos Emilijai Žentelytei, Jonui Pačėsai ir Arnui Pranckevičiui.

rų premijos. O 500 eurų savivaldybės premija, skirta pažangiausiam Birštono gimnazijos abiturientui, įteikta Austėjai Banytei.

Šie metai abiturientams buvo išskirtiniai, teko įveikti ir nuotolinio mokymosi iššūkius. Tačiau, kaip kalbėjo jie patys, tai, kas buvo, jau liko praeityje, o jie su mokykla atsisveikina pasirengę naujiems skrydžiams. Atsisveikina palikdami ryškius pėdsakus gimnazijos ir Birštono istorijoje. Jie ne tik kaupė žinias, bet ir buvo visuomenininkai, šokėjai, aktoriai, sportininkai – tiesiog veržlūs, ieškantys, aktyvūs jauni žmonės. Tokiais ir toliau būti jiems linkėjo merė Nijolė Dirginčienė, Seimo nario Andriaus Palionio sveikinimus perdavusi jo padėjėja, Birštono savivaldybės tarybos narė Valė

Savivaldybės padėkos įteiktos ir šimtukininkų mokytojoms Rūtai Vileikienei, Birutei Sinkevičienei ir Astai Ferevičienei.

Petkevičienė, auklėtojos Toliama Ragienė ir Birutė Sinkevičienė, Kultūros centro kolektyvų vadovai Virginija Bankauskienė ir Rimas Jacunskas. O dar daugiau palinkėjimų tie jauni ir gražūs žmonės išgirdo, kai, iškilmingai ceremonijai pasibaigus, juos apsupo artimųjų ir bičiulių būrys.
Atsisveikino su šventės dalyviais ir svečiais birštoniškiai abiturientai savo kūrybos daina „Pažiūrėki, mama, kaip aukštai šį vakarą skrendu“… Aukšto skrydžio Jums kasdien, įveikiant laukiančius gyvenimo išbandymus ir sunkumus!
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *