Informacija dėl COVID-19 atvejo

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad 2020-07-29 yra gauta informacija apie koronaviruso COVID-19 ligos atvejį, nustatytą 70 metų Prienų rajono gyventojui. Šiuo metu vyksta epidemiologinis tyrimas.
Asmens sveikatos priežiūros specialistai, turėję artimą sąlytį su susirgusiu asmeniu, 7 dienom nušalinti nuo savo pareigų atlikimo. Asmuo gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje.
Savivaldybė ragina gyventojus būti atsakingiems ir laikytis saugaus atstumo, asmens higienos, kosėjimo etiketo: dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus (daugiau nei 2 metrų) atstumo nuo kitų asmenų ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama; laikytis asmens higienos, t. y. kuo dažniau plauti rankas su muilu ir vandeniu, rankas muiluojant ne trumpiau nei 20 sek. Jei nėra galimybės nusiplauti rankų, naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones). Vengti liesti neplautomis rankomis veidą, akis, nosį, burną.
Prienų rajono savivaldybės informacija

Rubrikoje Aktualijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *