Ilsėjomės širdžiai mielame pajūryje

Ankstyvą pirmadienio rytą  Birštono autobusu pajudėjome į pajūrį. Puikiai įsikūrę skubėjome pamatyti jūrą, kuri mus pasitiko labai šilta ir graži.

Birštono neįgaliųjų draugijos nariai ilsėjosi Palangoje.

Kiekvieną dieną, be maudynių jūroje, rasdavome kitų mielų širdžiai užsiėmimų. Lankėmės muziejuose ir galerijose, skulptūrų parke grožėjomės  Aloyzo Toleikio skulptūromis.
Apžiūrėjome labai gražiai sutvarkytų Tiškevičių rūmų parką ir rožyną, mūsų buvimą  Palangoje laimino Kristaus skulptūra.
Prie Birutės kalno maloniai nuteikė Birutės skulptūrėlė, papuošta vainiku ant galvos ir perjuosta tautine juosta… Meldėmės bažnytėlėje ir dėkojome Dievui, kad pandemijai dar nesibaigus  galėjome  pabūti Palangoje, kiti pakilo į bažnyčios varpinę, iš kurios atsivėrė nepakartojamas vaizdas… Ant Palangos tilto prisiminėme jaunystę, senus draugus Daug vandens nutekėjo, o jūra vis tokia pati, ritanti savo bangas į krantą…
Vieni skubėjo į Šventąją grybauti ir rado daug grybų, kiti važiavo į Klaipėdą susitikti su giminėmis, dar kiti pasiekė Kretingą, Skuodą.
Dėkojame mūsų nenuilstančiai vadovei Julijai Senavaitienei, suorganizavusiai šitą puikią kelionę, mus saugai vežiojusiam vairuotojui Tomui Abraičiui ir visiems – už mielą buvimą drauge.
Nijolė Kvietkauskaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *