Seime atsižvelgta į Savivaldybės siūlymą dėl Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pakeitimo

Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Seimo Pirmininko pavedimu išnagrinėjo Prienų rajono savivaldybės administracijos siūlymą dėl Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo. Įvertinęs siūlymą bei Lietuvos savivaldybių asociacijos nuomonę (Asociacija apklausė kitas savivaldybes, kurių didžioji dauguma pritarė mūsų Savivaldybės nuomonei – past.), Komitetas nutarė kreiptis į Finansų ministeriją bei prašyti parengti ir pateikti Seimui Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pakeitimo projektą, padėsiantį spręsti Prienų rajono savivaldybės nurodytas problemas.
Administracijos direktorės J. Zailskienės inicijuotas raštas dėl Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo nuostatų gegužės 21 d. buvo išsiųstas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkui, Lietuvos Vyriausybei ir Finansų ministerijai. Rašte buvo argumentuotai išdėstyti Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo nuostatų, kurios neleidžia pritaikyti maksimalaus nekilnojamojo turto mokesčio apleisto ir neprižiūrimo nekilnojamojo turto savininkams, trūkumai ir siūlyta peržiūrėti Įstatymo teisinį reglamentavimą bei praplėsti nekilnojamojo turto mokesčio tarifų taikymo galimybes, kad minėto turto savininkai negalėtų išvengti atsakomybės.

Rubrikoje Savivalda. Bookmark the permalink.

1 komentaras

  1. Audrius Narvydas:

    Ką reiškia Seime atsižvelgta? Raštas persiųstas Finansų ministerijai, kuriai savivaldybė ir taip tokį patį raštą tiesiai buvo pasiuntusi…Dabar FM turės du raštus, o ar bent atsakymą savivaldybei kokį nors atsiuntė? Ar bus rengiamas įstatymo projektas? Esu inicijavęs ir iki galo (priėmimo) ,,palydėjęs“ du įstatymų pakeitimus, tai žinau kiek tai laiko ir pastangų kainuoja…gal neperšokus griovio dar anksti sakyti op?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *