„Piliakalnis senas mums praeitį mena“

Nors šie metai buvo kupini iššūkių ne tik Lietuvai, bet ir visam Pasauliui, liepos 6-osios vakarą ant Pašlavančio piliakalnio vėl rinkosi vietiniai žmonės ir svečiai.
Susirinkusiems sveikinimo žodžius tarė žemės ūkio ministras Andrius Palionis, seniūnė Neringa Pikčilingienė. „Piliakalnio“ bendruomenės centro pirmininkė Kazė Dabrišienė priminė istorinius faktus apie karalių Mindaugą, pasveikino visus šventėje dalyvavusius Mindaugus. O savo dainomis visus linksmino Šilavoto laisvalaikio salės folkloro grupė „Akacija“ bei svečiai iš Igliaukos. Jiestrakio bibliotekininkė Kristina skaitė kitų ir savo eiles apie tėvynę.
Laukiant paskutinių minučių iki himno giedojimo, bibliotekininkė pakvietė visus išlankstyti popierinius lėktuvėlius ir ant jų parašyti linkėjimus sau ir Lietuvai. Buvo pažadėta juos išsaugoti iki kitų metų, kai vėl visi susibūrę galėsime pasižiūrėti, ar linkėjimai išsipildė.
Plazdant Trispalvei ir rusenant laužui, sugiedotas Lietuvos himnas. O leidžiantis nuo piliakalnio širdyje vėl ypatingai ir žodžiais nenusakomai atgijo tas vienybės jausmas. Supranti, kad tik puoselėdami savas tradicijas, galime kurti gražią Lietuvą…

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *