Kviečia restoranas „Skveras“

Birštono Basanavičiaus aikštėje įkurtuvės – po baltu kupolu duris pravėrė baras-restoranas „Skveras“.
– Tarpukariu Birštonas buvo patekęs į geriausių Europos kurortų dešimtuką. Vienas iš traukos centrų buvo šioje vietoje veikęs restoranas. Savaitgaliais jame grojo pučiamųjų orkestras, žmonės mėgavosi gardžiais pusryčiais ir džiaugėsi gyvenimu. Metams bėgant ši tradicija išnyko ir garsus kurorto skveras prarado gyvybingumą. Bandysime tradicijas atgaivinti ir šią istorinę vietą prikelti naujam gyvenimui, – atidarymo šventėje kalbėjo restorano įkūrėja Ramunė Šyvokienė. Ji pasidžiaugė, kad verslo sukūrimas padėjo prisivilioti iš užsienio sugrįžti dukrą, dainų kūrėją ir atlikėją Džesiką, žinomą kaip Jessica SHY.
Tarp atidarymo svečių šypsodamiesi šmirinėjo radijo ir televizijos laidų vedėjai Rolandas Mackevičius, Jonas Nainys, muzikos prodiuseris Linas Strockis, žvilgsnį traukė smagiai laiką leidžiančios jaunos šeimos su mažyliais. Vietoje nenustygo devynmetė restorano šeimininkės dukra Liepa, kuri padėjo mamai priimti dovanas…
Įkurtuvių šventėje skambėjo gyva muzika, audringais plojimais buvo palydėtos Džesikos atliekamos dainos. Susirinkusieji mėgavosi vienas kito draugija, gardžiais užkandžiais, gėrimais, kokteilių meistro Rapolo surengtu šou, stebėjo, kaip floristas Modestas iš žydinčių alyvų šakelių kuria suknelę… Vakaras buvo pilnas staigmenų, neprailgo nei jaunam, nei vyresniam.
Ponia Ramunė sakė, kad restorane visuomet netruks siurprizų, nes visa, kas nauja šalies, užsienio restoranuose, bus ir čia. Tad ši vieta ir naujoves mėgstantiems lankytojams.
– Mūsų tikslas, kad kiekvienas „Skvero“ lankytojas meniu rastų tai, ką mėgsta, kad pusryčius keistų dienos pietų pasiūlymai, o pastarieji pereitų į vakarienę. Siūlysime Azijos, itališkos virtuvės patiekalų, birštoniečių pamėgtą „Šaro“ picą, įvairių kokteilių. Kaip ir tarpukario laikais, savaitgaliais skambės gyva muzika, o groti, dainuoti galės ir patys restorano lankytojai. Bus smagu ir tikrai pagyvins šį skverą, prisidės ir prie Birštono turizmo plėtros, – neabejodama savo sumanymų sėkme tvirtino restorano šeimininkė.
Onutė Valkauskienė

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *