Padėkota ilgametei Balbieriškio seniūnijos socialinei darbuotojai Nijolei Maslauskienei

Balbieriškio seniūnijos specialistė, dirbanti socialinį darbą, Nijolė Maslauskienė sulaukė ypatingo Savivaldybės, seniūnijos vadovų, kolegų dėmesio. Trisdešimt ketverių metų darbo, iš jų dvidešimt penkerių socialinėje srityje, karjerą užbaigusią socialinę darbuotoją sveikino ir už ilgametį nuoširdų darbą, tvirtą tikėjimą jo prasme, jautrumą, gebėjimą skleisti žmogiškąją šilumą dėkojo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.


Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė palinkėjo prasmingo naujo gyvenimo etapo, sveikatos bei nenutolti nuo savivaldybės, seniūnijos ir socialinės veiklos. Palinkėjimu energijos ir sveikatos savo sveikinimo žodžius palydėjo mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė.
Socialinis darbas reikalauja didelio atsidavimo ir iššūkių. Jaunystėje svajojusi tapti lietuvių kalbos mokytoja, bet pasirinkusi kitą gyvenimo kelią, dėl savo pasirinkimo Nijolė Maslauskienė sakė nesigailinti. „Esu labai laiminga, kad teko dirbti socialinį darbą“, – sakė Nijolė. Ji pasidžiaugė bendravimu su Socialinės paramos skyriaus specialistais, pažintimi su kolegomis bei visais seniūnijos vadovais, kurių buvo penki. Vienas iš jų ir atvykusių pasveikinti bei padėkoti ilgametei darbuotojai – buvęs seniūnas, dabartinis Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius.
Daug nuoširdžių padėkos žodžių skyriaus specialistų ir visų socialinių darbuotojų vardu išsakė Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė, Balbieriškio seniūnijos administracijos darbuotojai.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *