Širdis atvira džiaugsmui…

Prieniškei Reginai Angelei Barkauskienei kiekviena Motinos diena – graži ir prasminga šventė. Tądien, kai į jos namus suguža vaikai, vaikaičiai, juose būna daug smagaus šurmulio ir geros nuotaikos. Šiemet praėjęs sekmadienis dėl karantino, žinoma, buvo kitoks. Kad ir kaip labai mylėdami savo mamą, net ir dauguma Prienuose gyvenančių vaikų ją sveikino telefonu ar pamojuodami nuo vartelių, nors taip norėjosi ją apkabinti ir kartu pasidžiaugti mamai įteiktu valstybės apdovanojimu. Lietuvos Respublikos Prezidento įsaku Reginai Angelei Barkauskienei skirtą apdovanojimą – Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį balandžio 29-ąją sodybos kieme įteikė iš Prezidentūros atvykę jos darbuotojai.


Tai – padėka už išaugintus ir gerai išauklėtus 9 vaikus. Pačiai Reginai Angelei Barkauskienei pati didžiausia padėka – gražūs vaikų gyvenimai. Apie kiekvieną iš jų – Vytą, Laimą, Virginiją, Vilmą, Giedrių, Romą, Editą, Audrių, Liną ji galėtų ilgai ir daug pasakoti. Visi jie darbštūs, rūpestingi. Penki iš jų gyvena šalia – Prienuose, kiti trys įsikūrę taip pat netoliese – Kauno rajone ir Marijampolėje, ir tik Edita savo gyvenimą susikūrė Airijoje.
Kaip telefonu kalbinta pasakojo dukra Virginija, šiandien mama džiaugiasi 13 anūkų, 2 proanūkiais, netrukus sulauks ir trečio.
Ir dar Virginija sakė, kad visi labai laukia rugpjūčio 18-osios, tą dieną mamai sukaks aštuoniasdešimt. Apie didelį ir gražų šeimos subūrimą šios šventės proga galvoja jau seniai. Gal Dievas duos, viruso grėsmė pasitrauks ir visi susirinkę padėkos mamai, drauge prisimins taip sparčiai lekiantį gyvenimą. O jame būta ne tik džiaugsmo. Gyvenimas nepagailėjo visko: ir rūpesčių, ir nepriteklių, ir vyro Juozo netekties, ir ligos, bet, kita vertus, suteikė ir jėgų negandoms įveikti. Gal todėl, kaip kažkada yra sakiusi Regina Angelė Barkauskienė, širdis labiau atvira palaimai su liūdesiu. Kitaip tikriausiai ir negali būti, nes per gyvenimą dalinta šiluma ir gerumas šiandien grįžta su vaikų meile ir rūpesčiu…

Sveikiname gerbiamą Reginą Angelę Barkauskienę, o apie jos ir jos vaikų gyvenimus dar pasakosime „Gyvenime“.

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *