Prienų r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba gerina materialinę bazę

Gegužės 4-ąją minimą ugniagesių gelbėtojų profesinę šventę Prienų r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba pasitiko džiugiau nusiteikusi. Praėjusią savaitę tarnyba gaisrams gesinti įsigijo automobilį su visa įranga. Automobilis įsigytas savivaldybės biudžeto lėšomis ir kainavo 21 500 eurų.

Kaip patikino Priešgaisrinės tarnybos vadovas Jonas Kvietkauskas, įvertinus bendrą situaciją ir poreikį, automobilis paskirtas Veiverių ugniagesių komandai, kuri jau dvejus metus iš eilės daugiausia kartų vyko gesinti gaisrų. Be to, tame krašte nebuvo nė vieno automobilio, su kuriuo būtų galimybė greičiau privažiuoti prie gaisro židinio prastais kaimo keliais, ypač rudens–žiemos metu.
Naujai įsigytas gaisrinis automobilis yra nuvažiavęs beveik 24000 km, talpina ir veža 2,6 t vandens, vandens siurblys yra dirbęs 365 valandas. Anot ugniagesių vadovo, automobilis nors ir ne naujas, bet pagal techninę charakteristiką ir atsižvelgiant į specialistų nuomonę turėtų tarnauti patikimai.
J.Kvietkauskas padėkojo Savivaldybei už palaikymą bei pagalbą atnaujinant Priešgaisrinės tarnybos materialinę bazę: be gaisrinio automobilio, savivaldybės lėšomis Stakliškėse šiais metais naujai uždengtas tarnybos padalinio stogas (pernai gruodį buvo suremontuotas ir Veiverių padalinio stogas), Balbieriškyje patalpų viduje įrengtas tualetas ir dušas, taip pat šiuo metu jau 42 darbuotojai (80 proc.) yra aprūpinti kasdienine budėjimo uniforma (apranga).
Galima pasidžiaugti, kad Prienų krašto ugniagesių gelbėtojų gretas papildo vis daugiau pilietiškų visuomenės atstovų savanorių ugniagesių – šiuo metu savanorių yra 27, kurie kiekvieną minutę pasiruošę atskubėti į pagalbą.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *