Skelbiama aktuali informacija dėl koronaviruso valdymo priemonių

Prienų r. savivaldybėje stabdomas ugdymo procesas
Vadovaudamiesi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“ Nr. V-337 informuojame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas bei švietimo veikla visose Prienų r. savivaldybės švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose, rekomenduojama pasinaudoti mokinių atostogomis ir pasiruošti taikyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu.
Rekomenduojama darbdaviams užtikrinti galimybes tėvams, auginantiems vaikus, dirbti nuotoliniu būdu. Jeigu tokios galimybės nėra, nedarbingumo pažymėjimai išduodami tokia pat tvarka, kaip įtariant kontaktą su infekuotu asmeniu. Tėvams turi būti sudaryta galimybė kreiptis dėl ligos išmokos atgaline data, o sudarius teisines prielaidas gauti dalinio nedarbo išmoką.
Daugiau informacijos https://lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos

Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir šių įstaigų veikla
Vadovaudamiesi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“ Nr. V-342 informuojame, kad nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir šių įstaigų veikla, išskyrus asmenų aptarnavimą nuotoliniu būdu. Draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo dienos centruose.
Daugiau informacijos https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/del-koronaviruso-ribojamas-kulturos-istaigu-darbas

Savivaldybė gyventojus aptarnaus vieno langelio principu
Visos Prienų r. savivaldybės institucijos, įstaigos ir organizacijos turi maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.
Šiuo tikslu nuo kovo 13 d. keičiasi ir Prienų r. savivaldybės administracijos darbas. Esant būtinybei, į Savivaldybės administraciją atvykę interesantai bus aptarnaujami tik Savivaldybės priimamajame vieno langelio principu. Esant reikalui, atsakingi specialistai bus iškviečiami.
Savivaldybė siūlo interesantams užsakyti paslaugas, komunikuoti su skyrių specialistais nuotoliniu būdu – el. būdu http://www.prienai.lt/go.php/lit/Paslaugos ir telefonu http://www.prienai.lt/go.php/lit/Struktura-ir-kontaktai/1

Kita aktuali informacija
Asmenims, parvykusiems iš ypatingos rizikos šalių, patvirtintų valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu: Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Kinija, Honkongas, Iranas, Korėja, Singapūras, Japonija, privaloma 14 d. izoliacija.
Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus dėl rekomendacijos nevykti į užsienio šalis ir draudimo nevykti į ypatingos rizikos šalis ir kitus su kelionėmis susijusius sprendimus galite rasti https://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/operaciju-vadovo-sprendimai
Informuojame, kad, nesilaikant Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo bei Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo reikalavimų, gali būti taikoma atsakomybė teisės aktų nustatyta tvarka.
Prašome prieniečių vykdyti griežtas saviizoliacijos sąlygas grįžus iš karštųjų taškų užsienyje. http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nedarbingumo-pazymejimai-izoliavimuisi-namuose-ir-toliau-bus-isduodami
Rūpinkimės savo ir savo artimųjų sveikata!
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Aktualijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *