Tarptautinė moters diena Vėžionyse

Kovo 6-osios popietę Vėžionių bendruomenės „Topolis“ moterys ir merginos rinkosi į Tarptautinės  moters dienos minėjimą, kuris vyko bendruomenės namuose. Renginį organizavo ir vedė bendruomenės pirmininkė Irma Kereišienė ir bibliotekininkė Dalia Navickienė.


Šventės dalyvės gėrėjosi bendruomenės salėje „išaugusiu“ Topoliu, kurį padėjo pasigaminti Birštono m. dizaino asociacijos prezidentė Vilma Krasauskienė. Vakarą praskaidrino Jiezno ŽNS vokalinio ansamblio (vad. Dalia Kiselienė) „Dainos taku“ koncertas. Džiaugiamės, kad draugystė su Jiezno ŽNS ir pirmininke Augenija Stoškuviene tęsiasi jau ne pirmus metus.
Moteris pasveikino Vėžionių kaimo seniūnaitis Vytautas Bartkus, susirinkusioms moterims padovanodamas po puokštę tulpių. Visų šventės dalyvių vardu dėkoju seniūnaičiui už gražius tulpių žiedus. Taip pat moterims gražius ir jautrius žodžius skyrė į šventę iš Paverknių kaimo atvykęs Julius Buividavičius ir Jiezno ŽNS vokalinio ansamblio vyrai. Džiaugiamės, kad mūsų moterų nepamiršo ir LR žemės ūkio ministras Andrius Palionis, kuris per savo padėjėją Vilmą Vaidogienę perdavė saldžią dovaną, kuri nuo šventinio stalo tiesiog išgaravo. Pabendravę prie pačių susineštų vaišių stalo, kurį padėjo paruošti bendruomenės narės: Birutė Bartkuvienė ir Aldona Mikailienė, moterys išsiskirstė į namus, išsinešdamos su savimi po dovanotą gėlių puokštę ir gerą nuotaiką. Iki kitų susitikimų, Mielieji!
Irma Kereišienė
Vėžionių bendruomenės „Topolis“ pirmininkė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *