„Koks gražus tavo veidas, gimtine“

Pavasarinės saulės spindulia sušildė gimtinės žemės veidą, o meilė gimtajam kraštui sušildė visų ašmintiškių širdis, kurie kovo 10 dieną susirinko Ašmintos laisvalaikio salę paminėti Just. Marcinkevičiaus 90-ųjų gimimo metinių ir Lietuvos nepriklausomybės 30-metičio.


Pasveikinti su gražia švente atvyko Pakuonio seniūnijos seniūnas Antanas Keturakis ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pavaduotoja Daiva Grigaliūnienė.
Šventinį koncertą „Koks gražus tavo veidas, gimtine“ parengė Ašmintos laisvalaikio salės folkloro grupė „Ošvenčia“, vadovė Rima Vilkienė ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Ašmintos pradinio ugdymo skyriaus mokiniai, kuriems šventei pasiruošti padėjo mokytojos Marina Charitonova, Rasa Vaitauskaitė, Rita Margelevičiūtė ir Valdona Žiūkienė. Koncerto metu skambėjo J. Marcinkevičiaus eilės, kurias keitė dainos apie tėvynę. Bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė parengė parodą, skirtą J. Marcinkevičiaus 90-ajam gimtadieniui paminėti „Žmogaus didybė – jo kūriniuose“.
Įsigilinę į prasmingus J. Marcinkevičiaus pasakytus žodžius „Įsiklausom į tylą ir girdim. Mes laisvi…“, rytoj su pakilia šventine nuotaika minėsime gražią šventę – Lietuvos Nepriklausomybės 30 – ąsias metines, tegul laisva šventės dvasia puošia mūsų gyvenimą ir kasdienį triūsą.
Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Ašmintos pradinio ugdymo skyriaus mokytoja
Rasa Vaitauskaitė
Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė
Rima Vilkienė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *