Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečio ir Lietuvos poeto, dramaturgo, vertėjo, akademiko, visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus 90-ųjų gimimo metinių minėjimas Kašonių bendruomenės namuose

Kovo 7 dieną Kašonių bendruomenės namuose vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui ir Lietuvos poeto, dramaturgo, vertėjo, akademiko, visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti.
Renginys prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Pirmieji savo pasirodymu visus maloniai nustebino mažiausieji renginio dalyviai, Indrė, Jūratė ir Emilis, kurie deklamavo ir skaitė Justino Marcinkevičiaus eiles.
Prisiminus kraštietį Justiną Marcinkevičių renginį tęsė Jiezno muzikos mokyklos liaudiška kapela, vadovaujamos Danguolės Smalskienės, Jevgenijos Babikovos, kuri suteikė visiems begalinį džiaugsmą, gerą nuotaiką.
Vakarą gera nuotaika nuspalvino linksmas ir sąmojingas spektaklis Juozo-Tumo Vaižganto ,,Žemės ar moters“, kurį pastatė Naujosios Ūtos mėgėjų teatro ,,Vėtrungė“ kolektyvas, vadovaujamas Anelės Lukjančiuk. Pasibaigus vaidinimui žiūrovai plojo atsistoję. 
Malonu, kad į šventę atvyko ir susirinkusius su švente pasveikino Prienų rajono administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir Prienų rajono mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Jos kartu su bendruomenės pirmininku Daliumi Kabašinsku įteikė medalius ir diplomus šaškių varžybų, vykusių vasario 29 dieną, nugalėtojams.
Dėkojame mažiausiems rengino dalyviams, kašoniškiams Indrei Emiliui ir Jūratei, Jiezno muzikos mokyklos liaudiškai kapelai ir jų vadovėms Danguolei Smalskienei, Jevgenijai Babikovai, Naujosios Ūtos mėgėjų teatro ,,Vėtrungė‘ kolektyvui ir jų vadovei Anelei Lukjančiuk, Prienų rajono administracijos direktorei Jūratei Zailskienei ir Prienų rajono mero pavaduotoja Loretai Jakinevičienei, kad Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečio ir Justino Marcinkevičiaus 90-osios gimimo metinės šventė kartu su Kašonių bendruomene.
Organizatorių – Kašonių bibliotekos ir kaimo bendruomenės ,,Kašonys“ – vardu –
bibliotekininkė Danutė Bajorienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *