Dėl miesto autobuso grafiko keleiviai turėtų kreiptis į Pavėžėjimo komisiją

Redakcijai parašę skaitytojai pasidžiaugė, kad nuo vasario 1 d. vietiniais maršrutais keleivius vežios naujas vežėjas UAB „Transrevis“ ir išreiškė pageidavimą, kad būtų pratęstas mikroautobuso maršrutu „Šeimos klinika – Poliklinika“ kursavimo laikas. „Dabartiniu metu nuo Prienų poliklinikos paskutinis reiso autobusiukas išvažiuoja apie 16 val. Gydytojai dirba iki 18 val., todėl neturime kuo parvažiuoti. Paskutinis autobusas galėtų išvažiuoti bent 17 val. ar 17.30 val.,“ – teigiama laiške.

Kokios yra galimybės pakoreguoti minėto maršruto grafiką, paprašėme Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoją, Savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos pirmininkę Loretą Jakinevičienę. Ji atsakė:
„Klausimas dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobuso maršruto Nr. 14 „Šeimos klinika – Poliklinika – Civilinės kapinės“ pakoregavimo yra svarbus ir aktualus. Manau, jog reikėtų svarstyti galimybę iš esmės pakoreguoti šį maršrutą, jį pratęsiant taip, kad visuomeniniu transportu galėtų naudotis ir Dvariuko mikrorajono gyventojai. Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro administracija ar gyventojai galėtų kreiptis į Prienų rajono savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisiją su prašymu, kad maršruto laikas būtų peržiūrėtas, sudaryta galimybė įstaigos darbuotojams ir klientams naudotis visuomeniniu transportu ir po 16.00 val. Tai aktualu ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro lankytojams, nes treniruotės, renginiai vyksta iki 21 val. Planuojame artimiausiu metu susitikti su vežėjais ir aptarti minėtą klausimą“.

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *