Apdovanojo geriausius sportininkus, komandas ir trenerius

Pastaraisiais metais sportinis gyvenimas Prienų rajono savivaldybėje itin suaktyvėjo, papildomai įdarbinta specialistų, pradėtos kultivuoti naujos sporto šakos, visų amžiaus grupių gyventojams atsirado daugiau laisvalaikio praleidimo galimybių. Tokią įvairovę atspindėjo ir vasario 7 d. Prienų sporto arenoje surengta tradicinė geriausių Prienų krašto sportininkų pagerbimo šventė.


Šiemet Prienų rajono savivaldybės apdovanojimams pasiūlyti 86 kandidatai, mero potvarkiu sudaryta darbo grupė vertino jų pasiekimus. Geriausi sportininkai, komandos ir jų treneriai buvo paskelbti šventės metu.

Meras A.Vaicekauskas su M.Barausku.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkos raštus, Savivaldybės dovanas ir „Harmony park“ dovanų čekius įteikė Mindaugui Barauskui – Lietuvos smiginio rinktinės nariui, respublikinių ir tarptautinių varžybų nugalėtojui; Gerdai Trakymaitei – Atvirame CBC tarptautiniame badmintono turnyre mišraus dvejeto grupėje užėmusiai 1 vietą; Livijai Sakevičiūtei – moterų krepšinio komandos Vilniaus „Kibirkštis“ žaidėjai, Europos jaunimo (U20) čempionato dalyvei, Baltijos šalių moterų lygos, Lietuvos moterų krepšinio lygos „MultiGyn“, Lietuvos studentų krepšinio lygos prizininkei. Meras savo padėkas skyrė ir šešiems Lietuvos orientavimosi sporto rinktinės nariams, pasiekusiems

Apdovanota Balbieriškio pagrindinės mokyklos futbolo komanda (treneris K.Žilinskas).

aukštų laimėjimų Lietuvos, Baltijos šalių, Pasaulio čempionatuose, respublikinėse ir tarptautinėse varžybose, tai – Rokui Lipnickui, Mantui Martinkui, Akvilei Bartkevičiūtei, Algirdui Bartkevičiui, Vytautui Beliūnui, Mildai Radzivonaitei.
Meras padėkos raštais ir dovanomis paskatino ir trenerius, parengusius savo auklėtinius tarptautinėms varžyboms ir turnyrams, iš kurių jie parvežė svarių pergalių. Tai – Augustinas Seniauskas, Marius Labalaukis, Ovidijus Varnas (dziudo); Algirdas Kepežinskas, Vitas Rymantas Sidaravičius, Dalius Juodsnukis (badmintonas), Kristina Kuzmickienė (lengvoji atletika), Raimundas Kernazickas (akademinis irklavimas), Rokas Stambrauskas (mišrių kovų menai), Vytautas Vanagas (karate), Kristina Sukockytė ir Audrius Deltuva (orientavimosi sportas). Meras padėkojo ir vaikų mėgstamų bei gausiai lankomų aerobinės gimnastikos užsiėmimų organizatorei

Pagerbta stalo tenisininkė S.Viningienė.

trenerei Giedrei Vaitauskienei, kurios auklėtinės surengė įspūdingą pasirodymą ir šventės dalyviams, taip pat Prienų KKSC stalo teniso treneriui Linui Žilevičiui.
Lietuvos čempionatų nugalėtojus ir prizininkus savo padėkos raštais ir savivaldybės prizais apdovanojo Prienų rajono savivaldybės Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė. Tarp 33–jų apdovanotųjų yra ir senjorų, sėkmingai žaidžiančių stalo tenisą bei pulą, ir moksleivių, užėmusių prizines vietas dziudo, badmintono, karate, MMA mėgėjų, sportinio ėjimo, orientavimosi sporto tarptautinėse ir respublikinėse varžybose. Apdovanojimui pakviestos ir orientavimosi sporto klubo „Šilas“ mišri bei Elito vyrų komandos.
Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas paskatino jaunuosius sportininkus, kurie buvo įvardinti Prienų krašto Viltimis ir Perspektyvomis. Jie garsina

Apdovanojimas – vienai iš perspektyvių gimnasčių.

savivaldybę pasiekimais badmintono, dziudo, lengvosios atletikos, aerobinės gimnastikos varžybose.
Mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė ir Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis apdovanojo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse ir finalinėse varžybose geriausiai pasirodžiusias komandas ir sportininkus, dalyvavusius kitose sporto varžybose.
Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai deramai atstovavo rajonui kvadrato, Balbieriškio pagrindinės mokyklos – futbolo, Skriaudžių – stalo teniso, „Žiburio“ gimnazijos – badmintono, Jiezno gimnazijos – U13 futbolo varžybose. Mokinių komandas ruošė mokytojai Rolandas Meškauskas, Kęstutis Žilinskas, Saulius Mikalauskas, Dalia Šklėriūtė, Saulius Šimanskas.

Mero padėkos raštais apdovanotieji treneriai.

Raudonu kilimu atsiimti apdovanojimų žengė ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro krepšinio komandų žaidėjai su treneriais Pauliumi Ivanausku bei Mariumi Leonavičiumi, taip pat Sporto centro vyrų paplūdimio futbolo komanda, futbolo klubo „Prienai – Birštonas“ komanda ir kiti individualių šakų atstovai.
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *