„Dainų dainelė“ trečiajame ture – ir Prienų krašto atstovai

Sausio 17 d. Marijampolėje vyko Lietuvos televizijos konkurso „Dainų dainelė“ antrasis, zoninis, etapas. Jame dalyvavo 10 kolektyvų iš Prienų krašto: Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vokalinis tercetas, solistė iš Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“, vokalinis ansamblis ir vokalinis kvintetas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, solistas iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, Prienų „Žiburio“ gimnazijos vaikinų vokalinis ansamblis, solistė iš Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos, solistė iš Prienų meno mokyklos ir du solistai iš Prienų r. Jiezno muzikos mokyklos.


Du Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kolektyvai – vokalinis ansamblis ir vokalinis kvintetas bei Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos solistė Samanta Pučkaitė pateko į trečiąjį vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ turą, kuris vyks Lietuvos televizijoje.
Džiaugiamės Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių Evelinos Ražauskaitės, Ugnės Kovaitės, Karolinos Radzevičiūtės, Agnės Gataveckaitės, Beatos Pikaitės, Natalijos Liesionytės, Godos Simanavičiūtės, Elingos Bendinskaitės, Guosnės Genevičiūtės, Mildos Dubinskaitės, Amritos Stankevičiūtės, Lukos Milaševičiūtės, Godos Sodaitytės, Austėjos Raudonikytės, Lukos Uogintaitės, Medos Gudynaitės ir jų mokytojos Linos Suchorukovienės bei Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos solistės Samantos Pučkaitės ir jos mokytojos Vilmos Pučkienės pasiekimais.

Parengta pagal Prienų r. savivaldybės informaciją

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *