Seimo nariui Vytautui Kamblevičiui dėkojame už Prienų rajono mokykloms ir bibliotekoms padovanotas „Gyvenimo“ laikraščio prenumeratas 2020-iems metams.

Rinkime Birštono Garbės pilietį!

Kviečiame Birštono savivaldybės įmones, įstaigas, organizacijas, asociacijas, bendruomenę nelikti abejingiems ir siūlyti kandidatus, vertus Birštono Garbės piliečio vardo.
Garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiams, užsieniečiams už nuopelnus garsinant savo darbais Birštono vardą šalyje ir pasaulyje, už ypatingus nuopelnus Birštono krašto bendruomenei, vykdant ilgalaikę sistemingą visuomeninę veiklą mokslo, kultūros, švietimo, meno, sporto, sveikatos, socialinės apsaugos, aplinkos apsaugos, verslo ir kitose srityse bei už kilnius poelgius, padariusius didelį poveikį visuomenei.
Pateikiant siūlymus, būtina pridėti kandidatų gyvenimo ir jų nuopelnų aprašymus. Jeigu pasiūlymas kolektyvinis, pridedamas dalyvių (narių) susirinkimo protokolas, atitinkantis protokolo įforminimo reikalavimus (www.birstonas.lt -> „Garbės piliečiai“ -> „Birštono garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai“).
Prašome Birštono savivaldybės įmones, įstaigas, organizacijas, asociacijas, bendruomenę siūlymus dėl Garbės piliečio vardo suteikimo teikti Birštono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui iki 2020 m. vasario 24 d., Jaunimo g. 2, Birštonas, 106 kab., Renata Akelienė, tel. (8 319) 62 011, el. p. renata.akeliene@birstonas.lt


Turizmo „Oskaras“
Didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“ sausio 24–26 dienomis kvietė skubėti „lėtai“, o parodos tema buvo sveikatos turizmas. Parodos metu buvo paskelbti tie, kuriems reprezentuoti Lietuvos turizmą 2019 sekėsi geriausiai. Sėkmingiausia 2019 metų turizmo traukos vietove buvo paskelbtas ir apdovanotas Birštono kurortas ir parsivežė turizmo „oskarą“! Apdovanojimas „Litexpo“ parodų rūmų scenoje buvo įteiktas Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei, kuri, atsiimdama apdovanojimą, dėkojo visai turizmo bendruomenei už įvertinimą ir teigė, jog tai skatina tobulėti ir toliau dirbti sėkmingai. Parodoje, Birštono kurorto stende, Birštono turizmo informacijos centras, sanatorijos, SPA centrai, viešbučiai pristatė savo sveikatinimo ir SPA paslaugas bei naujoves.

Dar viena džiugi žinia!
LR Energetikos ministerija įteikė padėką Birštono savivaldybei „Už indėlį, skatinant atsinaujinančią energetiką ir energetinį efektyvumą“. Birštono sav. 2019 metais yra antroje vietoje tarp dešimties pažangiausių savivaldybių, vertinant darnios energetikos plėtros pažangą.
Birštono savivaldybės informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *