Balbieriškio seniūnijos gyventojai mokėsi šiaurietiškojo ėjimo technikos

Šiaurietiškasis ėjimas yra ne tik puiki aktyvaus laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, bet ir viena efektyviausių bei prieinamiausių fizinio aktyvumo, judėjimo ir sveikatos stiprinimo formų.

Ši puiki sveikatos saugojimo bei stiprinimo priemonė teikia nemažą naudą sveikatai: tai daug efektyviau nei paprastas ėjimas, nes žygiuojant su specialiomis lazdomis sunaudojama iki 50 proc. daugiau energijos nei vaikščiojant be lazdų; apkraunama iki 90 procentų kūno raumenų, mažesnė apkrova tenka sąnariams; reguliuojasi kvėpavimas, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas; išlaikoma taisyklinga laikysena, eisena tampa žvalesnė; į darbą įtraukiama viršutinė kūno dalis; vienu metu dirba pilvo, nugaros, rankų, pečių, krūtinės ir kojų raumenys; šiaurietiškasis ėjimas padeda sudeginti iki 70 proc. daugiau kalorijų nei einant įprastai; ugdoma ištvermė, ilgiau išliekama gyvybingiems, darbingiems. 
Sausio 16 dienos rytą Balbieriškio seniūnijos parke susirinko gausus būrys Balbieriškio seniūnijos gyventojų, norinčių rytą pradėti aktyviai – su mankšta, išmokti šiaurietiškojo ėjimo technikos. Visi dalyviai buvo žingeidūs, stengėsi kuo geriau išmokti ėjimo žingsnelius. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir lauksime kituose užsiėmimuose.

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *