Septintojo turo rungtynių apžvalga

„Stakliškės“ – Veiverių KK „Amberis“ 83:52 (22:8, 16:12, 21:14, 24:18)
Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 7-ojo turo kovos šįkart persikėlė į Prienų areną. 10 val. ryto prasidėjo „Stakliškių“ ir Veiverių KK „Amberio“ komandų dvikova. M. Nenartavičiaus vedami stakliškiečiai galingai pradėjo rungtynes ir pabėgo į priekį 11:0. „Amberis“ pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus 6 minutes, o po pirmojo ketvirčio jų deficitas siekė net 14 taškų – 8:22. Antrajame kėlinyje „Amberis“ ir toliau sunkiai rinko taškus, tačiau lygiai taip pat neblizgėjo ir „Stakliškės“. Įpusėjus susitikimui stakliškiečiai pirmavo 38:20. Trečiajame kėlinyje „Amberio“ žaidėjai pradėjo žaisti po vieną, o tos pavienės atakos dažniausiai baigdavosi nesėkmingai. Tuo pasinaudojusios „Stakliškės“ dar labiau padidino savo pranašumą ir ėmė triuškinti varžovus – 59:34. Ketvirtajame kėlinyje abi komandos tiesiog gerai leido laiką aikštelėje. „Amberio“ gretose blykstelėjo 8 taškus iš eilės pelnęs T. Vilkas, tačiau galutiniam rezultatui įtakos tai nebeturėjo. „Stakliškės“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 83:52.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stakliškės“: M. Nenartavičius – 28, T. Švedas -14, A. Kaminskas – 11, E. Keblikas – 10.
„Amberis“: J. Bereiša -15, T. Vilkas -13.

Birštono „Versmė“ – „Šilavotas“ 112:100 (25:29, 23:25, 37:21, 27:25)
Antrose dienos rungtynėse „Šilavotas“ šaltu dušu perliejo Birštono „Versmės“ krepšininkus: tritaškių fiesą susitikimo pradžioje surengę šilavotiškiai pabėgo į priekį 13:5. L. Kurtinaičio ir B. Aleksandravičiaus tritaškių metimų šou ir toliau tęsėsi, o „Versmės“ komandą nuo dar didesnių problemų apsaugojo trys A. Gedmino tolimi metimai. Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio priekyje buvo „Šilavotas“ – 29:25. Antrajame kėlinyje „Versmė“ pagaliau išlygino rezultatą, tačiau tada „Šilavotas“ surengė galingą spurtą 12:0 ir vėl susikrovė dviženklį pranašumą. Tiesa, „Versmė“ dar iki didžiosios pertraukos sumažino atsilikimą iki vienženklio – 48:54. „Šilavoto“ lyderis L. Kurtinaitis trečią kėlinį pradėjo 9 taškais iš eilės, o jo komanda užtikrintai pirmavo. Vis dėlto, antroje ketvirčio pusėje „Versmė“ ne tik pasivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį. „Įsišaudęs“ A. Gedminas ir toliau baudė varžovus tolimais metimais, o po trijų kėlinių „Versmė“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 85:75. Paskutiniame ketvirtyje „Versmės“ pranašumas ir toliau po truputį augo, tačiau tada „Šilavotas“ surengė spurtą 11:0, kurio metu 8 taškus surinko V. Mieldažys, ir sugrąžino intrigą. Vis dėlto, D. Jurgelionio tritaškis ir dvitaškis greitoje atakoje padėjo tašką šiame susitikime. Birštono „Versmė“ laimėjo rezultatyvias rungtynes rezultatu 112:100.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Versmė“: A. Gedminas -33, D. Jurgelionis -25, G. Jevstignejevas -18, K. Juškevičius -17.
„Šilavotas“: L. Kurtinaitis -34, B. Aleksandravičius -23, G. Stalioraitis -18, V. Mieldažys -15.

„Pušynė“ – „Prienų KKSC“ 82:63 (19:8, 16:22, 24:17, 23:16)
„Pušynės“ komanda siekė pratęsti savo pergalių seriją, o tam jiems reikėjo įveikti Prienų KKSC jaunimą. „Pušynė“ gerai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo – 19:8. Antrajame kėlinyje pagaliau atsigavo „Prienų KKSC“ puolimas: spurtą 8:0 surengę Sporto centro auklėtiniai pradėjo alsuoti savo varžovams į nugaras. Įpusėjus rungtynėms „Pušynės“ pranašumas aptirpo iki 5 taškų – 35:30. Trečiajame ketvirtyje „Prienų KKSC“ komanda buvo priartėjusi iki 3 taškų, tačiau tada galingą atkarpą sužaidė „Pušynė“. Ž. Mikušauskas smeigė tris tolimus metimus, o kėlinį dar vienu tritaškiu užbaigė M. Birbalas. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą „Pušynės“ pranašumas jau buvo kur kas solidesnis – 59:47. Ketvirtojo kėlinio pradžioje du tolimus metimus pataikė „Prienų KKSC“ žaidėjas A. Butkus, tačiau jam labai trūko komandos draugų pagalbos. „Pušynė“ rungtynių kontrolės iš savo rankų jau nebepaleido ir iškovojo dar vieną pergalę – 82:63.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: M. Leonavičius -16, Ž. Mikušauskas ir T. Kavaliauskas -po 15, A. Kubilius -10.
„Prienų KKSC“: E. Žemaitis -18, A. Butkus, E. Balčiūnas ir J. Arlauskas -po 8.
„Prienų KKSC“ atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.

„Dvariukas-Sava ranga“ – „Pakuonis“ 94:88 (20:35, 27:21, 24:16, 23:16)
Panašu, kad „Dvariuko-Savos rangos“ komanda tikėjosi iškovoti lengvą pergalę prieš vos penkis žaidėjus surinkusį „Pakuonį“. Deja, įspūdingai rungtynes pradėjusio G. Gylio vedami pakuoniškiai iškart pabėgo į priekį, o dar 5 pastarųjų tolimi metimai tiesiog pasiuntė „Dvariuką“ į nokdauną. Po fantastiško pirmojo ketvirčio „Pakuonis“ pirmavo 35:20. Antrajame kėlinyje „Pakuonio“ puolimas jau nebuvo toks rezultatyvus, tačiau „Dvariukui“ greitai išlyginti rezultato nepavyko. V. Jarmala puikiai jautėsi greitajame puolime, o po dviejų kėlinių „Pakuonis“ vis dar buvo priekyje rezultatu 56:47. Rezultatyvus A. Tilindės žaidimas įpusėjus trečiajam kėliniui leido „Dvariukui“ pagaliau išlyginti rezultatą, tačiau tada „Pakuonis“ pelnė 6 taškus be atsako ir vėl susigrąžino pranašumą. Tiesa, iki kėlinio pabaigos „Dvariukas“ sumažino atsilikimą iki minimumo – 71:72. Lemiamame ketvirtyje ir toliau vyko labai atkakli kova. Po M. Yliaus tritaškio su pražanga „Dvariukas“ įgijo 5 persvarą, kurią čia pat apkarpė M. Juščiaus ir V. Jarmalos metimai. Galiausiai dar vienas M. Yliaus tritaškis rungtynių pabaigoje įtvirtino sunkią „Dvariuko-Savos rangos“ pergalę rezultatu 94:88.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Dvariukas-Sava ranga“: M. Ylius -24, A. Tilindė ir V. Alčiauskas – po 23, D. Petkevičius -17.
„Pakuonis“: G. Gylys -31, V. Jarmala – 23, M. Juščius -18.

„PMVD“ – „Jieznas“ 103:74 (21:18, 21:12, 32:23, 29:21)
„Jiezno“ krepšininkai gerai pradėjo dvikovą su „PMVD“ ir neleido varžovams greitai nutolti. G. Stankevičiaus metimai leido „Jieznui“ žengti koja kojon su vienais iš pirmenybių lyderių, tačiau tolimas E. Zamblausko metimas, aidint pirmojo kėlinio sirenai, „PMVD“ leido išsiveržti į priekį 21:18. Antrajame kėlinyje „PMVD“ puolimo vadžias į savo rankas perėmė P. Bartkevičius: gynėjas smeigė tris tolimus metimus, pridėjo dvitaškį, o po dviejų kėlinių „PMVD“ pranašumas jau buvo dviženklis – 42:30. Trečiajame ketvirtyje P. Bartkevičius ir toliau nemažino apsukų, o „PMVD“ pranašumas perkopė ir 20-ties taškų ribą. „Jiezną“ bandė atgaivinti broliai Žuromskai, pelnę net 14 taškų iš eilės, tačiau dvi P. Ivanausko tolimos „bombos“ palaidojo paskutines „Jiezno“ viltis pakovoti dėl pergalės. Po trisdešimties minučių „PMVD“ pirmavo 74:53. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, abi komandos koncentravosi tik į puolimą ir lengvai rinko taškus. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo dar vieną „PMVD“ pergalę rezultatu 103:74.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD“: P. Bartkevičius -29, V. Celiešius -18, P. Ivanauskas -16, A. Liuiza -15.
„Jieznas“: G. Stankevičius -20, L. Žuromskas -17, L. Pempė -15.

„Tango pizza-Stadionas“ – Balbieriškio „Ringis“ 88:73 (21:15, 27:25, 17:18, 23:15)
„Tango pizza-Stadionas“ ir Balbieriškio „Ringis“ rungtynių pradžioje keitėsi tolimais metimais, o vienu žingsniu priekyje buvo „Ringio“ krepšininkai. Tada 6 taškus paeiliui pelnė K. Chadakauskas, kurio sėkmingas žaidimas leido „Tango pizza-Stadionui“ po pirmojo kėlinio pirmauti rezultatu 21:15. Antrą kėlinį „Tango pizza-Stadionas“ ir vėl pradėjo tolimų metimų salve, tačiau pastariesiems pabėgti į priekį neleido rezultatyvus A. Pilvelio žaidimas. Jo vedamas „Ringis“ surengė spurtą 8:0 ir kiek pataisė reikalus prieš antrąją rungtynių pusę – 48:40 „Tango pizza-Stadiono“ naudai. Trečiajame kėlinyje „Ringis“ surengė identišką spurtą 8:0 ir išlygino rezultatą, tačiau į tai „Tango pizza-Stadionas“ atsakė 4 tolimais metimais ir vėl atstatė status quo. Po trijų kėlinių „Tango pizza-Stadiono“ pranašumas siekė 7 taškus – 65:58. Po L. Chalytovo metimų „Ringis“ buvo priartėjęs prie varžovų iki vieno metimo, bet tada du tritaškius pataikė K. Chadakauskas, dar tris pridėjo D. Jancevičius ir „Tango pizza-Stadionas“ užtikrintai nužygiavo pergalės link. Galutinis rungtynių rezultatas – 88:73 „Tango pizza-Stadiono“ naudai.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Tango pizza-Stadionas“: D. Jancevičius -22, R. Gerbutavičius – 17, K. Chadakauskas -12.
„Ringis“: A. Pilvelis -25, L. Chalytovas -21, E. Voveraitis -10.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *