Kalėdinis krepšinio „3×3“ turnyras Išlauže

Gruodžio 28 dieną Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko tradicinis Kalėdinis krepšinio „3×3“ turnyras. Dėl seniūno T. Skrupsko vardo taurės šiemet varžėsi 14 komandų. Toks gausus dalyvių skaičius buvo tik 2011 metais. Daugiausia sportininkų susirinko iš Išlaužo seniūnijos (9 komandos), krepšinio mėgėjai taip pat atvyko iš Juragių, Prienų, Šilavoto, Pakuonio ir Linksmakalnio.


Komandos buvo suskirstytos į 4 grupes ir varžėsi tarpusavyje rato sistema. Iš A pogrupio į kitą etapą pateko „Šilavotas“ ir „JT auto“, iš B – „Dvariukas“ ir „Švarūs plaučiai“, iš C – „Pakuonis“ ir „300 kilovatų“, iš D – „Sugrįžimas“ ir „Kartos“. Visos šios komandos buvo suskirstytos į du naujus pogrupius, iš kurių į pusfinalius pateko „Dvariukas“, „Šilavotas“, „Pakuonis“ ir „Sugrįžimas“.
Pirmajame pusfinalyje „Dvariuko“ komanda tik po atkaklios kovos rezultatu 13:12 palaužė „Pakuonio“ žaidėjus, o antrajame „Šilavotas“ neturėjo vargo su „Sugrįžimo“ vyrais (15:9). Dėl trečiosios vietos vykusioje kovoje „Sugrįžimui“ vėlgi pristigo jėgų rimčiau pasipriešinti „Pakuonio“ komandai ir jai nusileista rezultatu 8:12. Turnyro finalas buvo reto grožio. „Dvariuko“ komanda labai susikaupusi pradėjo rungtynes ir atrodė užtikrintai laimės, kai pirmavo rezultatu 13:8, tačiau „Šilavotas“ kilo į lemiamą šturmą, pelnė iš eilės 6 taškus ir išsiveržė į priekį (14:13). Tačiau pabaigą tiksliau sužaidė „Dvariukas“, pelnęs lemiamus taškus ir rezultatu 15:14 iškovojęs Seniūno taurę.
Apdovanoti buvo ne tik turnyro prizininkai, tačiau ir jauniausia komanda „Neperskaitau“ bei jauniausias jos žaidėjas Orestas Bukauskas. Vyriausio žaidėjo prizas atiteko Prienų r. savivaldybės tarybos nariui G. Bartuliui, o jo komanda „Kartos“ gavo specialų prizą už šeimos narių pagrindu sudarytą komandą. Beje, vienintelė turnyre dalyvavusi moteris buvo G. Bartulio dukra Indrė, kuri taip pat sulaukė apdovanojimo.
Seniūnas T. Skrupskas džiaugėsi pavykusiomis varžybomis ir dėkojo rėmėjams, kurie prisidėjo prie turnyro rengimo, tai – UAB „Dananta“, UAB „Kesberta“, UAB „Keliūta“, Otarui Urbanui. Išlaužo pagrindinės mokyklos direktorei Rasai Žilinskienei padėkota už suteiktą galimybę prireikus naudotis sporto sale, o kūno kultūros mokytojui Rolandui Meškauskui – už kasmetinį turnyro organizavimą ir vykdymą.
Mokytojas Rolandas Meškauskas
Organizatorių nuotraukos

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *