Viešnagė Seinų krašte

Gruodžio 6 d. Adventinės popietės metu Seinų „Lietuvių namų“ scenoje koncertavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų rajono filialo vokalinis ansamblis „Puriena“ su vadove Onute Matusevičiūte.


Susirinkusius žiūrovus jie pasveikino Juozo Naujalio giesme: „Rasokit, dangūs“, ją lydėjo poezija ir kitos adventinės lietuviškos dainos bei giesmės. Džiugu, kad pasiklausyti koncerto atvyko Seinų „Žiburio“ mokyklos septintų – aštuntų klasių moksleiviai, kurie gausiais aplodismentais dėkojo už kiekvieną atliktą kūrinį. Renginį nuspalvino bendros kolektyvų atliekamos adventinės giesmės. „Purienos“ ansamblio vadovė O. Matusevičiūtė pasidžiaugė ilgamete bendryste su Žagarių, Dusnyčios ir Seinų žmonėmis. Kartu su neįgaliųjų grupe „Galadusys“ prieniškiai aplankė Seinų bažnyčią ir vyskupo A.Baranausko kapą, įdėmiai išklausė Šv. Kazimiero draugijos pirmininko Algirdo Vektoriaus pasakojimą apie Seinų istoriją.
Dėkojame Seinų „Lietuvių namų“ vadovams, ypač kultūros skyriaus vadovei Daliai Astrauskienei, už rūpestį ir šiltą priėmimą.
Išskirtinė padėka Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo vadovybei už suteiktą galimybę nuvykti į labai svarbų ir reikalingą renginį. Džiaugiamės, kad, paprašius pagalbos, visada esame išklausyti ir suprasti.
Lauksime naujų susitikimų.
Irena Karsokaitė, LND Prienų rajono filialo pirmininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *