Rašytojos Ilonos Ežerinytės vizitas Jiezno gimnazijoje

,, Kai pirmąkart gyvenime atvyksti į Jiezną ir randi tokią puikią aštuntokų, ketvirtokų ir antrokų draugiją, tai nori atvažiuoti dar kartą. Aukit, skaitykit, tobulėkit, mąstykit!“- toks įvertinimas ir linkėjimai liks Jiezno gimnazijos Bibliotekos metraštyje. Juos, viešėdama Jiezno gimnazijoje, parašė rašytoja Ilona Ežerinytė.


Viešnia pasakojo apie 2019-ųjų Metų knygų rinkimams paaugliams atrinktas knygas, tarp jų ir ,,Skiriama Rivai“. Bibliotekos kamerinėje aplinkoje Frederiko, Rivos, Alginos (Algyyynos, pravardžiuotos Angina), eido, Linos kitų draugė ir mama rašytoja Ilona bendravo su aštuntokais, šie- klausė jos patarimų, išgirdo atsakymus į dominančius klausimus.
Antroje susitikimo dalyje su antrokėliais ir ketvirtokais išgirdome rašytojos atsakymųs į daugelį klausimų, sužinojome, kaip leidžiama knyga, prisiminėme mokyklinius pokštus, kalbėjome apie mažą raudoną taškelį- boružėlę, šunojų, vandenius. Mažieji smalsuoliai ypatingai domėjosi rašytojos asmenybe. Galiausiai pradinukai išklausė naujai kuriamos pasakos ištraukėlę, išsakė savo nuomonę apie ją.
Ilona Ežerinytė teigia: ,, … kartais iš juodžiausios tamsos į šviesą ištraukia vienas laiku pasakytas žodis, viena daina, viena knyga…“ Tikiuosi, jog mokiniai atras ne vieną knygą, padėsiančią įvairiose situacijose, jų atminty išliks ne vienas išgirstas patarimas, o rašytoja atvyks dar ne kartą ir surengs kūrybines dirbtuves.
Jiezno gimnazijos bibliotekininkė Vitalija Rūdienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *